Служіння засудженим


01.12.2016

Хочеться поділитися думками та враженнями від поїздки у виправну колонію. Члени Церкви приготувалисядо цієї місійної подорожі заздалегідь, бо хотілося і одягнути когось, і обути, і нагодувати. Приємно згадати, що нам вдалося виконати слова Христа про те, що відвідавши когось у в’язниці ми відвідали Його.

Благополучно прибувши у с. Маріямпіль Галицького р-ну нам на наш погляд появився Біблійний сад, який розташований за сто метрів від установи. Біблійні герої такі як Павло і Петро, Адам і Єва, Мойсей, мідний змій, дерева, які згадуються у Писанні ми це все побачили там. Після короткого фотографування зразу пішли в установу, так як з за цього ми сюди і прибули. Швидко оформилися перепустки і вже в середині жіночої колонії з усією її складністю і сірістю. Але нас досить привітно зустріли місцеві, зразу почали збиратися в основному залі і розпочалася наша програма. Служитель Василь Петрович Величко з Біблією в руках почав проповідувати Боже Слово, яке дуже уважно слухали присутні, а потім співав «Великий хор», виконуючи пісні із збірника «Пісні надії». Звучання пісень під супровід акордеону створював у залі незвичну атмосферу неба і слова сказані між піснями набирали духовну вагу, що всім хотілося ще більше вірити в Бога. На заклик помолитися всі з охотою піднялися на ноги, бо як нам без молитви?

На завершення хотіли усім роздати подарунки, бо в таких умовах не все люди мають. Слова вдячності лунали від багатьох дівчат і жінок, особливо ми чули приходьте ще. Слава Богу за такі дорогоцінні хвилини служіння в ім’я Ісуса Христа, де ми і самі духовно підкріпилися і другим подарували надію. Цінуймо час, бо дні лукаві – говорить Господь.

 Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS