Молодіжне судове засідання


17.12.2016

17 грудня 2016 року о 17 год. в молодіжному центрі, м.Чернівці відбулося молодіжне судове засідання, в якому близько 200 молодих людей Буковини стали присяжними.

На даній молодіжний зустрічі розглядалися важливі теми для молодих людей, а саме: "Тілесні контакти., Косметика., Танці." Ці теми висвітлювалися через призму християнських норм та моралей. Присяжні мали можливість бути свідками промов прокурора - Ореста Малиша та адвоката - Влада Кузнєцова під керівництвом судді - Миколи Гунька Після конкретних обговорень та констатацій фактів, присяжні скористалися свободою голосу, проголосувавши за те чи інше рішення, в чому неабияку роль відіграли експерти: Ігор Тимко, Василь Лавренюк та Андрій Воєвідко.

Завершив судове засідання суддя, оголосивши вирок для молоді Буковинської конференції, в якому йшлося про те, що забороняються тілесні контакти до шлюбу, оскільки кожен повинен дати присягу, що буде берегти себе чистим та незаплямованим; використовувати косметику тільки згідно гігієнічних потреб; заборонити танці. Я впевнена, що жоден присутній не покинув зал засідання, не прийнявши певні рішення особисто для себе, адже моральні принципи в житті молодих людей повинні бути на першому місці. Буковинська конференція пропагує такий спосіб життя, де всі члени церкви, зокрема молодь, живуть за певними правилами, які істотно відрізняють нас, як християн від цього світу.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS