Всеукраїнська вікторина


18.12.2016

18 грудня у місті Києві відбулася Всеукраїнська вікторина по пам’ятних перлинах серед слідопитів - MEMORY GEM - 2016. Кращі знавці біблійних перлин зі всієї України «тестували» свою пам’ять та нагадували все, що вивчалося на заняттях протягом цілого року.

На вікторину приїхали учасники із 5 регіонів України – це представники Буковинської, Центральної, Подільської, Південної конференцій та Київської місії. Представляти Буковину на Всеукраїнській вікторині були відряджені п’ятеро юних дівчат, переможців обласних змагань - це Анета Кармазенюк, Галина Мельниченко, Аліна Мельниченко (клуб Ю’кен, гр. Кадубівці) та Майя Богданюк, Світлана Мельничук (клуб Патмос, гр. Коритне). На вікторині команди зіткнулися не тільки із завданнями, які вимагали напружувати свої інтелектуальні здібності, а також із завданнями, які перевіряли зосередженість, асоціативне мислення, вміння працювати командою та представляти перлини творчо.

Варто сказати, що команда привезла на Буковину три нагороди. В індивідуальному заліку наші слідопити зайняли – перше, третє та п’яте місця. Переможницею стала – Майя Богданюк, третє місце дісталося Світлані Мельничук і п’яте місце посіла Анета Кармазенюк. Із цими значними досягненнями вітаємо наших переможниць. А всім слідопитам бажаємо бути активними та наполегливими у вивченні Слова Божого. «Уважай на самого себе та на науку, тримайся цього. Бо чинячи так, ти спасеш і самого себе, і тих, хто тебе слухає!» (1 Тимофія 4:16).


Автор: Ігор Тимко

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS