Р500 в Гусятині


04.01.2017

 

Люди по різному ставляться до різних пір року, хто любить літо, хто осінь, хто весну, а от зима 2016-17 року видалася досить сніжною і морозною, коли ми вже звикли до теплих зим, але це не зупинило бажаючих прославити Бога в центрі міста на Тернопільщині, співучий край із добрими людьми.

В кінці грудня 2016 року в містечку Гусятин на центральному майдані була проведена новорічна - різдвяна програма у рамках R 500. Варто зазначити, що можливості донести звістку спасіння, перед такою великою аудиторією в місті не було уже досить давно. Жителі міста, серця яких налаштовані на різдвяну тематику зібралися щоб слухати не дивлячись на погоду. Зі словами звернення та привітання виступили мер міста Гусятин та поважні гості, а зі словами наставлення представник Церкви Адвентистів Сьомого Дня. Присутність людей та їхня увага свідчили про їхню зацікавленість до виступів. Між промовами присутні мали змогу насолоджуватись співами християнських пісень які збагачували душі людей.

 

Слава Богу за те, що Він дав такий шанс прославити Його Ім’я взимку і ще й в центрі міста, наголошуючи про важливість реформації в кожному серці.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS