Р500 у Новоселиці


22.01.2017

У Новоселиці з нагоди 500-річчя Реформації відбувся міжконфесійний християнський концерт. 22 січня 2017 р. у Новоселиці, в залі міського будинку культури відбувся концерт «Назустріч Реформації» за участю євангельських церков Новоселицького району. Натхнений спів церковного хору (с. Рингач), молодіжних гуртів «Rizon» (с. Магала) та “Сіон” (с. Тарасівці) та сольні номери, створили особливу атмосферу свята та стали гарним початком святкування 500-річчя Реформації в Новоселицькому районі. Подію такого масштабу, яка б об’єднала представників усіх протестантських церков регіону, місто Новоселиця побачило вперше. Були присутними служителі та віряни багатьох євангельських громад району.

З натхненим словом до присутніх у залі, яких було близько 320 осіб, звернувся голова обласного оргкомітету “R500” Нагірняк Вячеслав Борисович. Коротко висвітливши п’ять Sola Реформації він показав переваги чесного та сумлінного життя з Богом по принципах Біблії. Було згадано про складні часи, які переживали християнські євангельські церкви за часів СРСР і про великі зміни , які сталися в нашій державі, в результаті яких євангельські християни можуть відкрито сповідувати свою віру в Бога. У короткому презентаційному фільмі було висвітлено як Реформація, як суспільно-релігійний рух, що охопив Європу в XVI ст., принесла якісний та динамічний розвиток багатьом успішним сьогодні країнам.

Перед завершенням програми Віталій Мірчевич Гунько звершив особливу молитву, просячи Бога дарувати мир і злагоду в Україні, допомоги для знедолених людей на сході країни, а також про Боже благословення для кожного мешканця краю. Вірю, що пісні на славу Божу і слова істини із сторінок Святого Письма завжди були і будуть цілющим бальзамом для душ нашого народу. Сподіваюсь, що подібні заходи допоможуть народу України обрати шлях послуху Богові, прийняти біблійні істини в якості керівних принципів та налагодити тісні стосунки з Богом та ближніми.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS