Місіонерський конгрес у Чернівцях закликав адвентистів жити для Бога й славити Його


02.10.2013

Близько двох тисяч адвентистів Буковини 13–14 вересня відвідали місіонерський конгрес у Чернівцях, що відбувся в літньому театрі ім. Т. Г. Шевченка під гаслом: «Живемо для Тебе! Служимо Тобі! Славимо Тебе!».


Спікером конгресу був пастор Козаков, віце-президент Євро-Азіатського дивізіону Церкви АСД. Він розпочав духовні роздуми з великого повеління Ісуcа Христа: «Ідіть, навчіть...». Упродовж конгресу Віктор Олександрович акцентував свою увагу на тім, що Господь утворив Церкву для місії — проповіді Євангелія.
Пастор Віталій Гунько по-особливому провів урок суботньої школи, створивши клас з восьми осіб, які розповіли пам’ятний вірш, поділилися особистими досвідами, а також відповіли на запитання ведучого.

Упродовж конгресу звучали музичні номери, лунав спів, та особливе служіння звершували молодіжний хор «Te Deum» і дитячий хор «Фіміам».

Андрій Воєвідко, керівник літературного відділу, розповів, що після заклику послужити суспільству, який зробив Віктор Казаков, десятки охочих підходили до автомобіля за християнськими книгами та газетами, щоб піти з ними в місто й подарувати їх його жителям. Цього дня волонтери роздали близько 2000 одиниць християнської періодики та книг.

У суботу після обіду служителі Тернопільської області та посвячені місіонери ділилися з присутніми особистими досвідами служіння та навернення до Господа.

Наприкінці зустрічі президент Буковинської конференції Павло Кирилюк звернувся до тисячної аудиторії адвентистів із закликом жити для Бога, служити Йому та славити Його, після чого учасники конгресу об’єднались у тихій молитві й вислухали слова Божого благословення.


Автор: Ігор Тимко

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS