Освітяни та Р 500


12.12.2016

 

Освітяни Буковини долучились до відзначення 500-річчя Реформації. Неоціненним виявився вклад Реформації та її ідейних натхненників у розвиток тогочасної європейської освіти та науки. Основні протестантські принципи, закладені у 16-17 ст. в основу навчально - виховного процесу, методики навчання, стали згодом базовими в сучасній освіті Західної Європи. Саме обговоренню та вивченню Реформації, її впливу на духовний, культурний та соціально – економічний розвиток Європи була присвячена зустріч освітян Буковини, що відбулася 12 грудня в м. Чернівці.

 

Майже 90 вчителів з усіх куточків краю долучились до науково – практичного семінару в рамках Р – 500. З привітальним словом до присутніх звернувся директор приватної школи «Надія» МанчулВ. І., що наголосив на важливості відчувати професійне покликання педагога. Вчителям також була представлена організаційна структура Чернівецького обласного комітету Р - 500 та основні заходи заплановані на 2017 рік. ( доповідь проводив керівник оргкомітету Нагірняк Вячеслав).

Детально був розкритий план заходів науково – історичного відділу, розставлені акценти в роботі вчителя, надані методичні матеріали та проведений відкритий урок для учнів 5-8 класів вчителем історії. Важливою частиною було також спілкування освітянської спільноти під час обіду, що сприяло формуванню міжособистісних зв’язків та знайомств. Отож Господь відкриває двері для протестанських вчителів, на яких лягає і відповідальність і право донести справжній зміст і переваги реформації школярам.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS