Служіння дітям у притулку


20.01.2017

Чимало біди та проблем випадає на долю дорослих, але в тисячу разів прикро, коли дорослі проблеми та біди випадають на долю дитини. Керуючись девізом: «Чужої біди не буває» діти громади «Чернівці-Садова», разом зі своїми батьками направились до притулку (м. Чернівці, вул. Головна). Відправляючись туди вперше, ми не знали якої реакції чекати від втомлених проблемами дітей; але відкривши своє серце, наші діти зустрілись з відкритими, щирими серцями дітей – сиріт. І тум ми ще раз зрозуміли слова Христа: «Будьте, як діти».

Перша зустріч була проведена під назвою «З тобою друг, з тобою брат!». Діти – християни бажали познайомитись, подружитись із дітками притулку; подарувати їм свій час спілкування, свою посмішку, розвеселити співом та пограти в ігри. Місцева церква та спонсори подбали про пригощення дітей фруктами, смачним пирогом, а також подарували подарунки: теплі шапки, шарфи, рукавиці, розмальовки та іграшки. В нагороду ми змогли побачити посмішки на обличчі дітей – сиріт, які частіше виблискують від сліз, ніж від радості. А також щире запрошення – «Приходьте знову!». Дивлячись на реакцію дітей одразу на думку спадає вірш Анатолія Костецького «Секрет»: Що зробити, щоб удвічі торт здавався вам смачнішим? Що зробити, щоб удвічі кожний день для вас побільшав? Щоб і радості, і щастя вам було — аж ніде діти? Тут — ніякою секрету! Треба з другом все ділити! Не даремно сказано: «Якщо ти зараз щасливий – подбай про того, в кого немає щастя. Якщо ти веселий – розвесели сумного. Якщо ти ситий – нагодуй голодного. Якщо ти добре одягнений – подивись чи поруч з тобою є ті, які мають потребу в одязі. Якщо у тебе не одна пара взуття – поглянь чи немає поруч із тобою босих. Роблячи добро – не зволікай!!!» Ми переконались в тому, що примножити своє щастя, свою радість, свій достаток можемо лише поділившись тим, що маємо, із тими у кого цього немає. Через місяць ми з дітками завітали до притулку, щоб поділитися із новими друзями найбільшою радістю, найбільшим багатством, найбільшою втіхою – це те, що ми, як і вони є дітьми ОДНОГО ЛЮБЛЯЧОГО НЕБЕСНОГО БАТЬКА, що ми із ними брати і сестри, що Господь однаково любить їх і нас, та бажає бачити нас щасливими, здоровими.

Вивчаючи із ними перший урок здорового способу життя, ми усвідомлювали, що в їхньому віці (від 3-х до 16-и років) - це просто необхідно знати, але приємно були здивовані, що їх це цікавить, їм це подобається; вони наввипередки піднімали руки, відповідали на запитання. В кінці зустрічі – діти отримали одяг, іграшки та фрукти. А дорослі, щиро дякували Богу, що мали можливість розказати дітям які, на жаль, живуть без земних батьків про те, що у них є можливість щоденно спілкуватися НЕБЕСНИМ БАТЬКОМ через молитву. Посіяне зерно добра в дитячі душі проросте колись і вродить рясно. Нехай прославиться БОЖЕ ІМЯ серед УСІХ людей і народівCхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS