Свідоцтво Ісусове


12.12.2016

Спадщина – це майно та цінності які переходять до іншої особи після смерті власника. Саме завдяки цьому, людина яка стала власником, може зайняти певне соціальне становище або чогось досягнути в особистому житті. Церква АСД також має спадщину яка перейшла як спадок духовний та матеріальний для церкви у трудах Єлен Уайт як пророка Божого для людей Лаодикійського періоду. Це книги та цитати, замітки та окремі листи, статті та компіляції в яких передана важлива звістка окремим людям , членам церкви, пресвітерам, служителям та іншим особам до яких вирішив звернутися Бог. Завдяки цьому церква зайняла відповідну нішу у християнському суспільстві що не маловажно на сьогодні.

У всі часи по різному людство відносилося до звісток пророка, як в церкві так і поза її межами, а особливо сьогодні коли інформація часто подається у фальшивому форматі, люди упереджено ставляться і до пророчої звістки Є.У. Часто виникають запитання, сумніви, свої бачення відносно тих чи інших звісток відкритих у трудах Є.У. Тому завжди була, є та буде потреба збиратися разом для обговорення та вирішення питань які виникають. Саме із цим візитом нашу церкву на Буковині відвідав наш земляк, а на сьогодні відповідальний за збереження спадщини Є.У у ЄАД Андрусяк Всеволод Васильович. З 9-11 грудня перебуваючи в Буковинській конференції Всеволод Васильович відвідав декілька громад, а саме Стрілецький кут та Недобоївці, в яких була представлена позиція та відношення до спадку Є.У, а також по можливості дані відповіді на питання які турбують на сьогодні членів церкви. Було також проведено зустріч із пасторами та пресвітерами БК де було ще раз підтверджено заяву церкви про відношення до Духа пророчого та обговорювався напрямок діяльності церкви, а також блок питання та відповіді.

Можна сказати слава Богу!!! І для цього є причини: 1. Бог не покидає церкву. 2. Ми маємо безцінну спадщину від Господа. 3. Церква має позицію як підвалину на якій відстоює відношення до Духа Пророчого. 4. У мене особисто є можливість зайняти правильну позицію сьогодні, що допоможе нам не бути зведеним всякими обманами лукавого перед другим приходом Ісуса Христа.

І ми маємо слово пророче певніше. І ви добре робите, що на нього вважаєте, як на світильника, що світить у темному місці, аж поки зачне розвиднятися, і світова зірниця засяє у ваших серцях,(2Петр.1:19).Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS