Євангельська програма на Південній


18.02.2017

З 4 по 18 лютого в чернівецькій громаді по вул. Миколайчука відбулася євангельська програма під назвою "Надія є для кожного" за участю євангеліста з Мехіко Артуро Хутєреса.

Щодня протягом програми для чернівчан функціонував безкоштовний масаж - з 13.00 по 17.00 працювали три масажні кабінети, де Марія, Людмила та Яна дбайливо покращували здоров'я та самопочуття відвідувачів. Комплексний підхід до духовного, емоційного та фізичного здоров'я був представлений наступним чином - Артуро розповідав про надію, яка є для кожного. З іспанської йому перекладала Ольга Орлецька. Місцевий пастор Ігор Вікторович Тимко проводив щодня урок "Так говорить Біблія" та молився за прохання, які заздалегідь клали в корзинку на столі реєстрації. Шлях до щасливого сімейного життя вказував пастор Борис Іванович Максимчук, а принципи здорового способу життя презентував лікар Василь Іванович Гунько.

Під час заходу чернівчани мали можливість безкоштовно виміряти рівень глюкози в крові та біологічний вік. В музичному служінні взяли участь солісти, колективи та хор місцевої громади. Залучали до співу і учасників програми - всі разом співали відомі християнські пісні "Мир вам" і "Що за чудо мій Господь створив".

Артуро налагодив дружні контакти з відвідувачами, залишався з ними після програми і молився за них. Завершилась програма хрещенням в суботу в громаді Чернівці Жучка, під час якого п'ятеро людей прийняли найважливіше рішення в своєму житті вступити в завіт з Господом - Андрій, Федір, Михайло, Валерій та Василь. Євангеліст Артуро повернувся до Мексики, а місцева церква й надалі продовжує звершувати медико-місіонерське служіння - щовівторка працюватиме безкоштовний масаж з 13.00 по 17.00, а в 18.00 вже традиційна і відома багатьом чернівчанам програма з відновлення зору з допомогою вправ.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS