Молодіжна Євангельська програма


19.02.2017

2017 рік – це ще один чистий аркуш, який ми починаємо заповняти яскравими моментами нашого життя. Одним з таких моментів для чернівецької молоді була молодіжна євангельська програма, яка відбувалася з 11 по 18 лютого. Спікером на даних молодіжках був гість із Росії – Андрій Качалаба, пастор церкви АСД, секретар Ростовсько-Калмицького Об'єднання.

Молоді хлопці та дівчата мали можливість об'єднатися в молитвах, піснях та спільних роздумах. Шукали відповіді на біблійні загадки, брали участь у сценках. "Знайди свій драйв життя" - саме під таким гаслом проводилися вечори. Кожного вечора для всіх присутніх відкривалися нові грані вже добре відомих нам речей, таких як стосунки між хлопцями та дівчатами, сімейні відносини, вибір супутника життя, як змінити себе та інші питання, котрі насправді турбують молодь сьогодні. На жаль, словами не можливо передати тієї атмосфери, яка перебувала в залі, але уявіть собі дружній, сімейний вечір, приємні душевні розмови, жарти, поради та чай. Це якраз та атмосфера, котрої всім так не вистачає.. Тому, що завжди поспішаємо, завжди не вистачає часу, бракує друзів та душевного тепла. В суботу (18.02.17) було особливе богослужіння, особлива проповідь. Пастор Андрій Качалаба прекрасно розкрив тему історії Йосипа та присутності Божої у його житті. Те, як Господь перебував з Йосипом у всіх негараздах, а він не забував Бога навіть тоді, коли став другою людиною в Єгипті після фараона. Так само і ми не повинні забувати, що досягли всього з Божою допомогою. Навіть у найважчі хвилини з нами Бог. А грандіозним завершенням молодіжної програми було хрещення восьми братів та трьох сестер, які вирішили присвятити своє життя Богу!

В продовж тижня молоді люди дізнавалися про цінності відношень та духовні цінності, спілкувалися за фуршетом який був приготовлений в нижньому залі молодіжного центру, що вечором молодь громад м.Чернівці представляла музичні номера, задавались Біблійні загадки на які молодь шукала відповіді. Останній вечір на скільки багато було присутніх що заключну тему проводили в молитовному будинку громади Чернівці-Жучка і там не достатньо було місця адже були люди які стояли. В завершені програми молодь об’єдналася щоб подякувати євангелісту за духовну атмосферу яка була створена в продовж 8 вечорів а також Ігор Тимко – керівник молоді БК від імені молоді вручив подарунок Андрію Качалабі, Булаву як символ завоювання нових сердець для Бога та Його царства. Цінуйте такі зустрічі, спілкування та духовні істини, які набуваєте в такі моменти.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS