Жіночий конгрес на Франківщині


28.01.2017

28 січня в Церкві Адвентистів Сьомого Дня м.Івано-Франківськ відбувся жіночий місіонерський конгрес,який зібрав більше 80людей,в тому числі представників громад з Надвірної, Верховини, Стебника, Снятина та Коломиї. Святкове богослужіння розпочалося місійними вістями з якими поділилася керівник місійного відділу Пасечник Богдана.

Були зачитані листи і анкети людей,які бажають займатися і вивчати уроки по вивченню Біблії. Урок суботньої школи провела Глушківська Ганна, вона як керівник жіночого служіння акцентувала увагу на ролі Святого Духа в житті кожного з нас і на Його Особистість як Бога. Гімном “Доторкнись до серця” розпочалася друга частина служіння. Своїми духовними роздумами поділилася керівник жіночого служіння УУК Ірина Бегас. Червоною ниточкою проповіді були слова:”Я і мій дім будемо служити Господу . “- Все починається з мене, зміни мене Господи,і я зміню весь світ! Сестра Ірина навела приклади служіння жінок в інших країнах світу,зокрема директора жіночого служіння Генеральної конференції Хезер-Дон Смолл під керівництвом якої з жінками Індії проводяться зустрічі по здоров’ю та впроваджуються навики гігієни,в Папуа –Нова Гвінея проводяться курси для подолання неписьменності жінок і т.д. Чудовим доповненням заходу були музичні виступи сімїКармазенюк та Христини Пасечник.

Після духовного насичення прийшов час фізичному хлібу. Всі присутні мали можливість підкріпитись смачними стравами, щоби знову продовжити спілкування та навчання в домі Божому. Після обідня зустріч була насичена:семінар для керівників жіночого служіння,продовження проповіді Ірини Бегас та молитва пасторів Глушківського Олександра та Заверюхи Івана на посвячення і благословення до праці на ниві Господній. Всі присутні мали можливість відчути Божу присутність, яка надихнула на роздуми та побудила на нові духовні звершення. Слава Богу.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS