Особлива тема про здоров`я


19.02.2017

Цінність життя і здоров’я людини! Коли людина по справжньому цінує своє життя? Коли людина усвідомлює цінність здоров’я? Здорова людина, як правило, рідко замислюється про своє здоров’я. На жаль, більшість людей усвідомлюють цінність життя і здоров’я тільки тоді, коли виникає серйозна загроза, або коли здоров’я вже значною мірою втрачене. Тоді хочеться всіма силами його повернути. Як бути тим, кому лікарі не подають надії на одужання, чи подальше існування, після підтвердження поставленого діагнозу «онко…»? Як далі жити, і скільки? Що змінити в своєму житті, щоб покращити здоров’я? Як не допустити такого лиха в моїх близьких? Чимало людей не знаходячи втішної відповіді на дані запитання, втрачають надію та впадають в депресію, не відаючи, що НАДІЯ Є! Саме під такою назвою «НАДІЯ Є» 18 та 19 лютого 2017 року в громаді Чернівці-Садова було проведено програму для тих, хто хоче знайти відповіді на вище поставлені запитання. На вечір надії завітало чимало людей. Прийшли не тільки онкохворі, але й ті, хто хоче попередити хворобу чи допомогти тим, що вже захворіли.

На протязі двох днів керівник відділу здоров’я УУК Сергій Костянтинович Луцький, зі своєю вірною помічницею Мирославою, широко розгорнули відповіді на болючі запитання, а також намагалися донести до запрошених ті цінності, яких потребує кожна людина, дали ту надію, яка не помирає, розкрили ту Любов – яка дається з гори, від Того, Хто створив нас, Хто піклується про нас і знає як лікувати; вселили ту віру, яка не гасне, в Того Хто є завжди поруч з нами – НАШ ГОСПОДЬ!!!

Окрім цього були розглянуті питання:

1.Як нормалізувати роботу всього організму?

2 Як покращити наш настрій, позбутися депресії і як це впливає на здоров’я?

3 Як правильно харчуватися, щоб не захворіти, а якщо ми вже захворіли, то як за допомогою правильного харчування, допомогти нашому організму?

4. Як «підняти», «пробудити» імунітет?

5.Яка будова здорової та видозміненої клітини? Що впливає на її функціонування?

6. Які фізичні вправи нам життєвонеобхідні?

7. Які фактори сприяють розвитку онкоклітин в організмі?

Розгортаючи вище перераховані теми Сергій надавав присутнім важливі практичні поради щодо попередження онкозахворювань та допомоги тим, хто вже захворів. Ось кілька із них щодо правильного харчування:

1. Дотримуйтесь режиму харчування.

2. Поповнюйте організм достатньою кількістю води.

3. Вживайте продукти:

 які містять ненасичені жири омега-3 (льон, грецький горіх та інші);

 всі види капусти, редиски (кожного дня);

 продукти-катехіни: горобина, журавлина та інші;

 морську капусту, вакаме;

 куркуму (0.5 ч.л. щодня);

 кунжут, кунжутне молоко;

 гриби – шампіньйони, вишеньки, гливи (2,3 рази на тиждень);

 ягоди - малина, полуниця, чорниця, та інші;

 соєві продукти;

 кісточкові фрукти – нектарин, персик, абрикос, слива та інші;

 лубоцвітні – м’ята, майорин, чебрець, орегано, базелік, розмарин;

 селера, петрушка (корінь);

 оливкову олію;

 фруктові та овочеві коктейлі;

 найкращі соки – виноградний і томатний;

 харчові добавки: АкваДетрисм, вітамін D3, Аквавіт, Омега 3.

4. Виключіть з раціону продукти тваринного походження: м'ясо, молоко, рибу, яйця.

5. Не вживайте цукор та солодощі, випічку з борошна вищого ґатунку.

6. Не зловживайте такими сухофруктами: фініки, інжир, родзинки.

7. Обмежте вживання солі.

Приємно відмітити, що Сергій та Мирослава радять тільки те, що практикують у власному щоденному житті. Коли 1,5 року тому, Світлані Семенюк поставили діагноз – карцинома ІІ стадії з метастазами, вона уникаючи від хірургічного втручання відправилась на лікування до Києва, де і ближче познайомилась з цією чудовою сім’єю та їх здоровим способом життя. Поруч із опроміненням та хіміотерапією Світлана змінила свій спосіб життя та харчування, щиро молилась до нашого Небесного Батька та просила всіх молитись за неї, за її одужання. По вірі Світлани, і як відповідь на всі наші молитви - Господь подарував їй повне одужання, за що ми щиро Йому дякуємо. Як живий приклад Божого чуда, Світлана і до нині продовжує дотримуватись принципів здорового способу життя, правильного харчування, всім розповідає про те чудо, яке Господь зробив у її житті, дякує Богу за зцілення і молиться за всіх, хто лікується і допомагає їм практичними порадами, ділиться досвідом успішного лікування. Ви можете помолитись разом із Світланою (0958953533). Для Господа немає неможливого, немає невиліковної хвороби, немає людини, яку б Він не любив, адже ми Його діти, а Він наш Всемогутній Батько.

ВІРТЕ, НАДІЙТЕСЬ, ЛЮБІТЬ!!!Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS