Був у в`язниці і Мене ви відвідали


21.03.2017
NULL

21 березня 2017 року хор та духовий оркестр громади Недобоївці відвідали Галицьку жіночу колонію №128. Ця поїздка об`єднала всю громаду у служіння милосердя і у всьому було видно Господнє благословення. Придбання засобів гігієни, випікання булочок, складання продуктів, пожертви братів і сестер, а це і кошти і яблука і цукерки і цибуля і часник. Наскільки у всіх був піднесений дух, що коли виникли деякі труднощі із оформленням дозволу з управління це не вплинуло на наше стремління послужити засудженим. Не став перешкодою і ранковий туман в дорозі до Івано – Франківщини. Ось і настав день поїздки. Рано вранці до молитовного будинку зійшлися хористи і музиканти. Дорога була легкою і приємною, тому що це дорога на служіння Господу.

І нарешті ми у колонії. Служіння проходило у місцевому клубі. Зібралися усі засуджені і деякі працівники на духовний концерт і Боже Слово. У досить високій духовній обстановці звучала проповідь, спів церковного хору, вірші та мелодії духового оркестру. Сльози на очах дівчат і жінок свідчили про діяльність Духа Святого, Який впливав на серця присутніх сприймати духовну програму. В кінці служіння нас об`єднала подячна молитва, а потім під звуки духового оркестру були роздані косметичні та продуктові подарунки.

Втомлені, але задоволені ми поверталися до дому. « А роблячи добре, не знуджуймося, бо часу свого пожнемо, коли не ослабнемо. (Гал.6:9)» - говорить Писання.


Автор: Чаущак Є. О.

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS