«SMS» в м. Вижниця


04.03.2017

Миром і любов’ю Господа нашого вітаємо Вас, дорогі брати і сестри!

2017 рік визначний як для всіх християн, так і зокрема для маленької Вижниччини. За ці два місяці нового року скільки було проведено програм, зустрічей, спілкування! Слава Богу!

4 березня цього року в м. Вижниця відбувся Молодіжний конгрес під назвою «SMS» - Вижниця за участю районів: Вижницький, Путильський, Кіцманський Заставнівський, Коломийський та Сторожинецький. Присутніх було біля 240 молодих людей. Розпочиналась програма молитвою на Славу Божу та загальним співом, який звучав особливо святково та богонатхненно. З кожної громади молодь хотіла виступати і славити Бога в піснях та віршах якнайкраще – так і було. Чудовий спів пісні «Ісус ти найкращий друг» громади з Коритного, пісні та вірші молоді з с. Кам’яна, с. Лужани урочисто розпочали програму гарного суботнього дня. Цікаво й захоплююче провів уроки суботньої школи Юра Лютик. І знову на славу Божу лунали пісні молоді громад з М. Кучурова, м. Вижниці, с. Коритне, с. Станівці, смт. Берегомет, с. Лужани.

Підкріпившись смачним обідом, що з любов’ю готували Вижницькі сестрипід керівництвом сестри Данко Марії Василівни, молодь знову продовжила програму «SMS». Кожна громада розповідала і ділилася досвідами своїх молодіжних проектів і заходів у вигляді презентації з цікавими та яскравими слайдами. Дякуємо Богові за відповідь на наші молитви про навернення молоді на служіння Господу! На закінчення цієї програми, під кінець суботнього дня, пастор Головач Григорій Васильович надав духовне наставлення молоді, яке зріднює нас у велику Божу родину для того, щоб ми виконували святі обітниці Господа.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS