Студенти Буковинського біблійного інституту завдяки співпраці з УГІ почали вивчати філософію та релігієзнавство


23.10.2013

У Буковинському біблійному інституті (ББІ) Церкви адвентистів сьомого дня, розташованому в Чернівцях, 6 жовтня відбулося урочисте відкриття освітнього центру, який є спільним проектом з Українським гуманітарним інститутом (УГІ). Завдяки центру 13 студентів першого та 5 студентів другого курсу ББІ заочно-дистанційно, через програму «online» почали вивчати філософію та релігієзнавство.

На свято відкриття завітали почесні гості: проректор з освітньо-педагогічної роботи УГІ, кандидат економічних наук Людмила Штанько й безпосередній керівник проекту, викладач, доктор богослов’я Фелікс Понятовський. Також був присутній президент Буковинської конференції Церкви АСД Павло Кирилюк, який висловив вдячність Господу й адміністрації УГІ за такий проект.

У вступному слові директор ББІ Іван Чернушка представив гостей урочистого заходу та привітав студентів із початком нового навчального року.

Пастор Ф. Понятовський поділився з аудиторією духовними роздумами про світло для навколишніх людей.
Людмила Олександрівна підкреслила у своєму виступі, що перших студентів нової програми будуть завжди пам’ятати, та побажала успіхів у навчанні й розвитку нових освітніх програм і факультетів у майбутньому.

Після молитви благословення, яку звершив пастор П. Кирилюк, студенти з радістю виконали духовні гімни, а запрошений трубач В’ячеслав Мельничук зіграв на своєму інструменті.

У перший же день навчання студенти отримали розклад занять та необхідні підручники. Як вони самі зізналися, їм було цікаво відкрити для себе зокрема предмети «Грецька біблійна мова» та «Історія стародавньої філософії».

Буковинський біблійний інститут (м. Чернівці) є освітнім закладом Буковинської конференції Церкви адвентистів сьомого дня в Україні. Протягом 20 років він готує спеціалістів за фахом «Вчитель Біблії». Багато випускників ББІ мріяли про продовження навчання в інших освітніх закладах Церкви. Завдяки спільному проекту з Українським гуманітарним інститутом (м. Буча Київської області) ця можливість стала реальністю.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS