Чисте серце — чисте місто


03.04.2017

У рамках відзначення 500-річчя Реформації віряни громади Адвентистів Сьомого Дня м. Новоселиця Чернівецької області

3 квітня взяли участь у соціальному служінні, мета якого полягала у прибиранні об’їздної дороги міста.

 

Активісти зібравшись о дев’ятій годині ранку в подвірї Дому молитви по вул. Різдв’яній 4-а, звершивши молитву, вирушили в напрямку об’їздної дороги міста. Розділившись на кілька груп, люди зграбували придорожний непотріб та збирали все це у сміттєві пакети. Пиляли придорожні чагарники, косили висохшу траву і, зібравши все, завантажували у грузовий автомобіль виділений міською радою.

Ми віримо, що звершуючи подібну діяльність, ми проповідуємо Євангеліє без слів і надаємо практичну допомогу людям. У Євангелії від Матвія 5:16 ми читаємо: “Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі».

Брати і сестри вийшли, щоб навести порядок на певній території тому, що хочуть, щоб місто було успішним, чистим і благословенним. До події, яка мала місце 500 років тому в Європі, кожен із нас може ставитись по-різному. Однак беззаперечним є той факт, що в тих країнах, де пройшла Реформація, сьогодні панують чистота та добробут.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS