Як aдвентисти Франківська реалізувалися в програмі «Чисте місто-чисте серце»


30.03.2017

Церква Адвентистів Сьомого Дня в м. Івано-Франківськ. 30 березня 2017 року вийшла на прибирання територіі по вул.Микитинецькій по програмі “Чисте місто – чисте серце”

30 березня ,Сам Господь посприяв погодними умовами, бо напередодні падали дощі та були сильні вітри , а цей день видався сонячним , та сприятливим для благодійної справи, яку запланували члени церкви АСД м. Івано-Франківськ.

Більше 30 вірян відгукнулося на заклик - зробити рідне місто чистим. Прибирання місцевості по вул. Микитинецькій по програмі “Чисте місто – чисте серце” є частинкою заходів до 500 річчя реформації.

Територія, прилегла до вулиці Микитинецької ,тягнулась аж до річки, а так як вона була і місцем відпочинку і водночас звалищем –то можна собі уявити цю картину. Пластикові пляшки, скляні банки, кульки, одноразовий посуд, ганчір’ям - всього й не перечислиш, таким непотребом було завалено все навкруги. Дорослі та підлітки ретельно збирали та сортувати все по мішкам.

По ходу роботи було зібрано більше ста мішків наповнених сміттям. А згодом всі мішки було погружено на самосвал.

Не подалік від дороги розпахнула свою робота палатка з духовною літературою та буклетами до 500 річчя реформації. Підлітки роздавали прохожим газети , книжки та заходили в прилеглі організації, щоби поділитися благою вісткою .

День вдався на славу Богові. Результат радував око і серце . Яка протилежність до того, що було!Так захотілось щоб так залишилось надовго, щоб берегли природу та підтримували чистоту всі, хто проходить, хто тут відпочиває, щоб гасло «Зробимо Україну чистою разом!» діяло в кожному серці .

 Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS