Пока ще є час благодаті


10.04.2017

Одна з головних умов спасіння – це складання Заповіту з Господом-виконання обряду хрещення. Коли одна людина приходить до Бога, то так само на небі радітимуть більш за одного грішника, що кається, а ніж за дев’ят десятьох і дев’ятьох праведників, що не потребують покаяння (Лук.15.7).

Кельменецька громада Адвентистів 7-го Дня раділа за 5 нових своїх братів і сестер, які виявили своє бажання служити Господу і бути в числі Божого народу. Так на сьогодні здійснюється Боже пророцтво про те, що Господь виведе своїх овечок з інших кошар і буде в нього одне стадо і один Пастор.

12.11.2016р. в басейні молитовного будинку АСД с. Клішківці, Хотинського району Чернівецької області відбулося водне хрещення наших братів і сестер, де виявила бажання скласти заповіт з Господом і охреститися Кушнір Валентина Володимирівна,1962 року народження, вчителька початкових класів в селі Бабин Кельменецького району Чернівецької області, яка у великих випробуваннях долала сходинки кам’яної тернистої дороги до Бога. Після проведеної програми Кельменецькою громадою церкви АСД Валентина твердо вибрала шлях і правду для Божого народу, який характеризується в дотриманні 10 заповідей і має свідоцтво Ісуса, Об 12:17. Ще одна ,,овечка” вийшла з кошари християн-бабтистів, це Федощук Раїса Миколаївна,1960 року народження, жителька села Грушівці Кельменецького району Чернівецької області. В радянські часи дядько Раїси в 1941 році був незаконно репресований, тітка духовно опікувалася за племінницею, мати на той час розділяла погляди і вчення братів-бабтистів. І хоча Раїса Миколаївна хрестилася в 1994 році в селі Вороновиця Кельменецького району, вона не зупинилася шукати царства Божого і правди його, вона відвідувала служіння по

суботах у Вороновицькій громаді. А вже по закінченні програми в Кельменецькому будинку молитви твердо вирішила зробити вибір, прийняти водне хрещення в адвентиській церкві. ЇЇ матір, Берчик Ніна Дмитрівна, 1931 року народження фізично не в змозі прийняти водне хрещення, але з Божою допомогою прочитала книгу ,,Велика боротьба” по заяві переконливо просила прийняти до числа Божого народу в Кельменецьку громаду АСД. В останні часи сьогодення шукав Бога кельменчанин Чорний Василь Георгійович, 1944 року народження. У нашому районному центрі, селищі Кельменці, зареєстровані п’ять деномінацій: дві православні церкви, євангелісти – баптисти, християни - Адвентисти 7-го Дня, п’ятидесятники, свідки Єгови, та діють три групи відокремлених зібрань християнського спрямування. Під час проведення програми в будинку молитви АСД в смт. Кельменці в січні місяці 2017 року Василь Георгійович встав з місця і звертаючись до пастора Єременка Павла Івановича відповідально заявив, що вже хоче хреститися, наголосивши, що сам зробить ополонку, тільки охрестіть. На що служитель погодився: ,,Якщо ви не боїтеся холоду, то і мені нічого не станеться”. Вже було зазначено дату виконання обряду хрещення і визначено місце проведення за 100 км в місті Чернівці. Але, так як на початку місяця березня пресвітер села Ленківці Кельменецького району Присакар Валентин після проведення програми, хрещення проводив у басейні смт. Кельменці в доброзичливого підприємця Венгера Євгена там і хрестили Федощук Раїсу Миколаївну та Чорного Василя Георгійовича, про що свідчать фотографії.

 Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS