У засудженого до довічного позбавлення волі відбулось побачення із мамою


03.05.2017

03.05. 2017 року засудженого до довічного позбавлення волі, який відбуває покарання у Чортківській УВП (№26) відвідала його рідна матір, яка уперше приїхала до свого сина на тривале побачення.

Дана подія стала можливою завдячуючи капелану Церкви Адвентистів Сьомого Дня Василю Кривенчуку, який доклав титанічних зусиль, для організації побачення двох рідних людей. Адже відновлення засудженими соціальних зв’язків із рідними являється важливою складовою виправлення і перевиховання засуджених відновлення у його особистості процесу позитивних змін.

Теплота, з якою відбулась зустріч матері і сина показує, що тісна співпраця з Церквою Адвентистів Сьомого Дня дає плідні результати із пришвидшенням усвідомлення та розкаяння засудженими у вчинених проступках та залишає у них відчуття, що вони нeпокинуті суспільством, не залишені зі <>своїми проблемами наодинці, а мають щиру підтримку, як зі сторони адміністрації установи, так і з боку людей, яким не байдужа доля тих, хто опинився по ту сторону закону.


Автор: Тарас Бакун

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS