Світ зі 100 чоловік


01.05.2017

Якби на всій землі жило тільки 100 чоловік, то 57 з них були б вихідцями з Азії, 21 - з Європи, 14 - з усього американського континенту і 8 - з Африки. 52 були б жінками, 48 - чоловіками, 30 - білими, 70 належали б до інших рас. Християнами були б 30 жителів, мусульманами - 23, 47 сповідували б інші релігії. Гетеросексуалами були б 89 осіб, 11 - гомосексуалістами. 6 осіб володіли б 59% всіх її багатств, і всі вони були б північноамериканцями. 80 жили б у крайній бідності. Читати не вміли б 70, 50 регулярно недоїдали. 1 людина кожен день вмирала , 1 народжувався. 1 людина мала б вищу освіту і лише 1 володів комп'ютером.

Якщо ви прокинетеся завтра вранці швидше здоровим, ніж хворим, вам вкрай пощастило в порівнянні з мільйоном людей, які не доживуть до кінця тижня.

Якщо ви ніколи не брали участь у військових битвах, не зазнали мук голоду, катувань, самотності і тюремного ув'язнення, то ви щасливчик в порівнянні з 500 млн. чоловік, які все це пережили.

Якщо ви можете сповідувати свою релігію без ризику переслідування, арешту, тортур і смерті, то 3 млрд. ваших сучасників у світі не можуть похвалитися тим же.

Якщо у вас є їжа в холодильнику, одяг і дах над головою, то ви багатші за 75% жителів землі. Ну а якщо ви володієте банківським рахунком або, принаймні, у вас в гаманці завалялося трохи готівки, то ви відноситеся до 8% обраних процвітаючих землян.

Якщо ваші батьки все ще живі і, більше того, якщо ви живете разом, ви - рідкісний везунчик, яких мало навіть у Канаді та США.

Якщо ви самостійно прочитали цю інформацію, це відрізняє вас від 2 млрд людей.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS