Так, Отче, бо Тобі так було до вподоби!


29.04.2017

29 квітня в день Господній в громаді міста Новодністровськ відбулася біблійна вікторина по Євангелії від Луки. Ця зустріч розпочалася піснею «Як можна не любити такого Бога». Взяли участь шість команд: дві дитячі «Армія Христа» з міста Новодністровськ та «Вісники миру» з міста Сокиряни і чотири дорослі « Ковчег» та «Емануїл» це брати та сестри місцевої громади Новодністровськ та команди «Сіон» і «Спрагнені істини» з міста Сокиряни.

Кожна команда починала свій виступ з прославлення Бога піснею, також кожен мав вивчити молитву Ісуса Христа, яка записана в Луки 10: 21-22, «Прославляю Тебе Отче, Господи неба й землі, що втаїв Ти оце…». Два хлопчики підготували проповідь 5 хвилин, Максим Таран говорив про часи Ноя, а Козаков Стас говорив про «Особливу пісню ангелів».Представники від команди витягували свій білет, в якому було чотири запитання. Кожна команда підготувала два питання для ведучого. Вибрали братів, які виконували роль журі, це Андрія Ватамана та Богдана Козакова. Пастор Церкви Василь Стефанчук наголосив на особливості книги лікаря Луки, в якій детально описана розповідь про народження Івана Христителя та Ісуса Христа, притчі про заблудлих сина, драхму та вівцю, доброго самарянина, особливість історії про двох учнів, котрі йшли в Ємаус. На вікторині було три письмових завдання: 1 В якому розділі написано? 2 Хто сказав наступні слова? 3 Яка притча написана в Євангелії від Луки. Ведучий просив щоб були всі чесними і під час виконання робіт користуватися молитвою і пам’яттю. Зустріч тривала 2 години, які дуже швидко промайнули. Всі були задоволені і радісні, що багато чого цікавого підмітили з Євангелії для язичників.

Брати підвели підсумки: 1 місце зайняли діти команди «Вісники миру» з міста Сокиряни, 2 місце зайняли «Спрагнені істини» і 3 місце команда «Ковчег». Усім 6 командам вручили призи, книги та уроки «Удивительные факты». Зустріч завершилася в дружній обстановці зі співом пісні «Щира подяка Богу».Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS