Свято Останнього дзвоника на Буковині


26.05.2017

26 травня – особливий день на Буковині для великої кількості дітей. В Україні пролунав Останній дзвоник, якій сповістив про завершення ще одного навчального року. Відбулася це гарна подія і в НВК «Соломон». Незважаючи на погодні умови, а саме – хмари, що затягнули вранці небо над Чернівцями, - атмосферу свята нічого не могло зіпсувати. І, хоча, попереду на багатьох старшокласників ще чекають іспити, вони також повністю перейнялися святковим настроєм.

Приміщення БФК наповнилося радісними усмішками дітей та їхніх батьків, що прийшли на це свято. Піднесений настрій та гарна програма створювали особливі відчуття.

В 9:00 свято розпочалося. До всіх присутніх звернулася директор НВК «Соломон» Гайсан Алла Омелянівна, яка висловила щиру подяку Богові, Який «допоміг до цього місця».

Особливо урочистим моментом свята було нагородження Опаєць Надії Василівни, заступника директора НВК «Соломон» за ваговий внесок у розвиток навчального закладу та виховання дітей від відділу з питань культурної спадщини та релігії Чернівецької ОДА Медвідь Мирославом В’ячеславовичем. Зі словами подяки та поздоровлення до всіх присутніх також звернувся Кізима Сергій Сергійович – головний спеціаліст Управління освіти Чернівецької міської Ради. Приємні побажання на адресу НВК «Соломон» пролунали від наших сусідів – зі словами привітання звернулась виконавчий директор ТОВ «Імпульс» Плахута Олена Іванівна.

Гарний дитячий спів, море радості, усмішок і квітів створили неповторну атмосферу свята.

Відділ освіти Буковинської конференції також долучився до цієї події і відзначив двох найкращих вчителів року: Баранюк Ольгу Василівну, вчителя біології, класного керівника 7-го класу та Вудвуд Інну Валеріївну, вчителя іноземної мови, класного керівника 5-го класу.

А якими невимовно гарними були наші першокласники! Вірші та співи у виконанні учнів НВК «Соломон» не залишили байдужими нікого з присутніх на цьому святі. Особливо хвилюючим та радісним моментом було нагородження учнів за високі досягнення в навчанні та перемоги в різних олімпіадах та конкурсах.

На святі пролунало звернення капелана НВК «Соломон», Гайсана Степана Давидовича, якій висвітлив вплив Реформації на розвиток науки в цілому, та педагогіки зокрема.

Право надати Останній дзвоник 2017 року випав учениці Телегуз Марії-Кароліні. З молитвою та подякою до Бога було завершено урочисту програму свята.

Ми безмежно вдячні Господу за велике служіння всього педагогічного колективу НВК «Соломон», які з Його допомогою зробили цей навчальний заклад одним з найкращих закладів на Буковині, в якому діти мають можливість всебічно розвиватися, як в інтелектуальному так і в духовному напрямках.

Як приємно, що учні НВК «Соломон» засвоїли найважливішу пораду царя Соломона: «Надійся на Господа всім своїм серцем, а на розум свій не покладайся! Пізнавай ти Його на всіх дорогах своїх, і Він випростує твої стежки» (Приповісті 3:5,6).


Автор: Леся Гунько

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS