Сотий заїзд «Буковинської Черешеньки» ознаменувався подякою Творцю за пройдений шлях


01.11.2013

Адвентистський природно-оздоровчий комплекс «Буковинська Черешенька» 23 жовтня, на четвертому році своєї діяльності відзначив сотий заїзд. За цей період його відвідали пацієнти різних віросповідань: адвентисти, баптисти, п’ятидесятники, православні, католики, а також атеїсти; представники різних країн і республік, таких як Україна, Франція, Німеччина, Білорусія, Болгарія, Бельгія, Італія, Придністров’я, Чувашія (Росія).

На «Вечорі благословення», присвяченому ювілейному заїзду, гості та відпочиваючі співали пісні, розповідали вірші, а також ділилися досвідами. Пастор Віталій Гунько, секретар Буковинської конференції, надихав присутніх Словом Божим, заохочуючи до вдячності Творцю. До неба линули щирі подячні молитви за пройдений шлях, а також прохання про подальше служіння, а особливо будівництво нового комплексу. Пастор Іван Серна, директор пансіонату, ділився своїми враженнями та наголошував на тому, що медико-місійне служіння зараз як ніколи раніше потрібне суспільству.

Природно-оздоровчий комплекс «Буковинська Черешенька» знаходиться на території Вижницького національного парку, на південно-східному схилі гори в Прикарпатті (Чернівецька область). Це курортна зона, де ростуть буковий та хвойний ліси, а також є джерело солоної ропи, яка використовується для лікування різних захворювань.

Комплекс являє собою кілька споруд. Двоповерховий дерев’яний будинок вміщує 11 осіб. Кімнати дво-, тримісні з санвузлом. У цокольному приміщенні процедурна й ванна. У двоповерховому цегляному будинку на першому поверсі розташовані кухня, їдальня, на другому — кімнати для персоналу. Також є три дерев’яних будиночки літнього типу з санвузлами, тренажерний зал.

Багато людей свідчать, що спочатку не мали уявлення, куди їдуть, а коли побували в «Буковинській Черешеньці», то помітили, що за десять днів нормалізується тиск, рівень цукру в крові зменшується, зникають зайва вага, безсонниця, життя наповнюється змістом.


Автор: Ігор Тимко

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS