Біблійна вікторина «Тверда основа»


29.04.2017

29 квітня в громаду Магали. З’їхалась молодь з 7 громад Буковинської Конференції ( Глибоцька, Стороженецька, Новоселицька, Шишківська, Жадівська, Боянецька, Камянецька). Де і провели чудово час у спілкуванні з друзями, та прославленні Бога в віршах та піснях. Де можна було побачити щиру дружбу і ціль в дослідженні слова Божого. Духовними роздумами поділився пастор Пилипчук Валентин. В другій частині служіння молодь прийняла активну участь в вікторині «Тверда основа». Яку провів районний керівник Молоді Чернушко Степан. Молодь могла показати свої знання в вивченні: Пророцтв, чисел та знанні віршів з Біблії. На вікторині можна було побачити, як командну відповідь, так і особисті.

А також було цікавим і досить пізнавальне питання, для молоді від керівника молоді Буковинської Конференції Тимка Ігора.

Подяка Богові, за чудово проведений час братів та сестер. І також подяка пасторам які були в журі (Пилипчук В.,Чернушко І., Андрусяк О.,Тимко І.,…). Щира подяка громаді с. Магала ,за чудовий і гостинний прийом молоді.

Нехай Добрий Господь усіх благословить. Молоді хочеться побажати:» Дослідіть но Писання,бо ви думаєте, що в них маєте вічне життя,вони ж свідчать про Мене!» Івана 5:39.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS