День матері в громаді м. Кременець


16.05.2017

Материнство це – прекрасне почуття, Бог вклав у серце жінки материнську любов яка жертовна, самовіддана, безкорисна і відкрита. Слово “мама” - це перше слово, яке промовляє дитина. Мама не тільки дає життя дитині, але й оберігає його на протязі всього її життя. Чуйне серце і ніжна любов, дбайливе ставлення та самопожертва - це є ті почуття, якими леліє кожна мати свою дитину. Існує поговірка: у дитини заболить палець, а у мами болітиме серце. Мати відчуває свою дитину, любить її – живе нею. Щасливі діти, котрі зазнають дбайливої опіки матері!

І цього року Кременецька громада небула осторонь у відзначенні свята «День матері», яке відзначається кожного року у другу неділю травня. 13 травня в суботу, а також 14 травня в неділю відбулися урочисті служіння в молитовному будинку нашої церкви. Суботнє служіння було присвячене нашим жінкам, мамам, які відвідують богослужіння. А от недільна програма була присвячена гостям, яких запросили. Слава Богу, нас відвідало 60 жінок з своїми дітьми. Але це особливі мами, вони виховують дітей з особливими потребами. Чудова програма для жінок, яку нам допомогли провести наші брати та сестри з м. Дубно, заняття з дітьми, солодкий стіл та подарунки, які організував благодійний фонд «Живи з Надією» на чолі з Андрущук Аллою, створили чудову атмосферу та незабутні враження. Ми надіємось що духовні пісні та література, яка була подарована нашим гостям, допоможе їм у пошуку правдивої дороги до Христа.

Дорогі жінки, мами, я бажаю вам, щоб ви були завжди щасливі… Божа милість та благословення ніколи не покидали ваш дім.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS