90 років громаді с. Мамаївці


13.05.2017

12-13 травня 2017 року Церква Адвентистів сьомого дня с. Мамаївці, відзначала ювілей: 90 – років з часу, коли відбулося перше богослужіння в придбаному та реконструйованому для цього приміщенні Дому Молитви. Саме тоді, весною 1927 – го року, коли зацвіли сади, група віруючих (21 член Церкви) отримали благословенну можливість поклонятися своєму Богові в присвяченому для цього приміщенні. Свято розпочалося саме тут, по вул. 9 травня 43, в п’ятницю ввечері, де представники різних громад мали можливість насолоджуватися співом гурту «Сіон», та послухати натхненну проповідь пастора Гунько Віталія М.

Свято відбулося з ініціативи пресвітера громади Кравчука Івана К., який старанно працював над збором пам’ятних фото та історичних даних, а також підтримки пресвітера Гунько Дмитра М. і ради громади. Суботнім ранком, вже в новий Молитовний Будинок зі всіх околишніх громад приїхали гості, щоб розділити радість свята. Особливим натхненням видалася гра духового оркестру, керівником якого є Анатолій Кожелянко. Духовні роздуми над темою уроку СШ (Кирилюк П.І.), проповідь Божого Слова (Завадюк І.С.), разом із словами привітання з уст служителів семи дочок - громад, що утворилися, сольні, хорові та інші псалми, музичні номери бандуристів «Буковинська перлина» та «Кобза», декламування віршів, виступ дітей клубу «Шукачі пригод» а також добрі духовні настанови служителів, які в минулому звершували в громаді служіння, зробили програму насиченою і духовно корисною для всіх. Цікаво було переглянути фото, незнайомих для молодого покоління людей, які досліджуючи Святе Писання щиро приймали Його вчення і, справді, «боролися доброю боротьбою» за «віру, раз дану святим» та послухати історію життя Церкви яка, в не зовсім сприятливих для її розвитку умовах, зростала кількісно і зміцнялася Господом Ісусом Христом. Не залишилися присутні і без щоденного хліба, про це подбала група активних сестер з обох існуючих в Мамаївцях громад, - обід був смачним і ситним.

Хотілося б згадати ще багато імен братів і сестер, які зі щирою любов’ю до нашого Господа і Його народу в підготовці до свята жертвували немалі кошти і час, але Той, Кого полюбила наша душа, знає і фіксує в Книзі пам’яті все краще за нас людей. Тому, тільки Йому, «Цареві віків, нетлінному, невидимому, єдиному Богові честь і слава на вічні віки…». (1 Тимофія 1:17)Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS