Близько 350 чернівчан на молодіжній зустрічі переконалися, що «один у полі не воїн»


01.11.2013

У приміщенні адвентистської громади «Чернівці-Центр», що по вул. Турецька 10, близько 350 молодих людей 26 жовтня не тільки дискутували на тему «Один у полі не воїн», а й довели це твердження ділом, зібравши частину коштів на лікування хворого хлопчика.

Молодіжне богослужіння пройшло на одному диханні. Упродовж півтори години присутні насолоджувалися живою музикою та хоровим співом, співали разом з групою прославлення, переглядали відеоролики, коментували та просто ділилися своїми враженнями.

Ведучі молодіжного вечора Ілона Глібка та Рустам Тарновецький, проводячи конкурс із аркушами паперу та гілками берези, підтвердили біблійний вислів, що нитка потрійна є сильнішою, і непросто її розірвати.

Як зазвичай, дружба починається зі знайомства. Ось і на цьому вечорі сім юнаків на ім’я Ігор продемонстрували знайомство з чарівними дівчатами, які їх не знали. Юнаки ввічливо віталися, дізнавалися ім’я, місце проживання, хобі та дарували комплементи.

Під час дискусії з залом молоді люди висловлювали думки, навіщо потрібна дружба та що може бути більше за неї.

По-особливому цього вечора молодь зосередила свою увагу на духовних роздумах, якими поділився пастор Володимир Величук — керівник молодіжного служіння Українського уніону. Володимир Степанович послався на особистий досвід дружби, а також звернув увагу на біблійну історію, у якій четверо друзів, розібравши дах будинку, допомогли відчути розслабленому, що він не один.

Наприкінці програми ведучі розповіли історію з життя Максима Бойчука, тринадцятирічного хлопчика, який бореться разом з лікарями та родичами за своє життя. Ця розповідь спонукала присутніх довести, що він «не один у полі воїн», взявши участь у благодійному зборі.

Зустріч завершилася, та молодь не поспішала розходитись, а продовжила спілкування в холі, обговорюючи тему вечора й налаштовуючись на наступні заходи. Адже 30 листопада в цьому залі відбудеться християнський вечір авторської музики та поезії, а 28 грудня — наступна молодіжна зустріч.


Автор: Ігор Тимко

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS