Бет-Ел


13.05.2017

13.05.2017 року відбулося слідопитьське служіння. У м. Вашківцях рівно як півтора роки тому утворився слідопитьський клуб під назвою Бет-Ел.
Особливими гостями стали наші нові друзі з м. Івано-Франківськ, 2 громади. В пасторській частині вони мали можливість прославити Бога своїм неймовірним голосом. Все вмить знову і знову завмирали від кожної пісні виконаної ними. Хоч і не все було зрозумілим та серцем ми відчули кожну ноту, яка підносилась аж до неба, звеличаючи нашого Всемогутнього Бога, у такому чудовому й дивовижному прославленні.

На слідопитьському служінні наші діти безпосередньо демонстрували свої вміння зав’язувати вузли, що є дуже важливим не тільки в походах, а й навіть у деяких випадках це може зберегти життя комусь. Слідопит це особистість та індивід, який розвивається як і фізично, так і духовно, так й інтелектуально. Підтвердженням того є  гра на музичних інструмента. Три скрипки та три сопілки супроводжували усе наше служіння.
Головним номером стала пісня виконана мовою жестів. Ведучими для слідопитів стали учасники організації Амбасадор клубу Альфа.
Підкріпившись духовною їжею, ми не могли відпустити наших дорогих друзів не підкріпленими фізично.


Слава нашому небесному Батькові за таку приємну можливість, знаходити нових друзів, зустрічатись уже з добре знайомими. Нашим бажанням є зустрітись разом і у вічності, також, разом із нашим люблячим і дорогим Ісусом!Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS