Велопробіг


15.06.2017

З 12 по 14 червня 2017 року відбувся велопробіг в рамках програми R 500 на території нашої конференції. Запланована відстань сягала рівно 100 км за маршрутом з міста Чернівці - Жучка, Малий Кучурів, Заставна, Кіцмань, Шипинці і знову до молодіжного центру у Чернівцях. І так стартували 13 учасників велопробігу, який тривав майже три дні.

Основною ціллю цього дійства була місійна робота, що б як можна більше розповсюдити літератури. І нам це вдалося, тому, що в руки людей потрапило: газета Вічний скарб 740 примірників, МЗС 683 газети, журнал R 500 сто штук, книга Історія викуплення 80 штук і Дорога до Христа 715 книг. Приємно згадати, що в таких селах і містах як Задубрівка, Шубранець, Вербівці, Малий Кучурів, Яблунівка, Кліводин, Ошихліби, Шипинці та у місті Чернівці район біля дріж заводу посіялося зерно Істини у вигляді написаного слова і за це подяка і слава Богові. Від щирого серця також хочеться подякувати громадам Малий Кучурів, Заставна, Кіцмань, Шипинці, та НВК Соломон за теплий прийом, ночівлю та харчування. Хай добрий Господь поблагословить усіх братів і сестер із добрим серцем і виллє сто крат благословень.

А до читача я хочу звернутися із закликом, що хто хоче працювати , той завжди знайде можливість, а хто не хоче, то завжди знайдеться якась причина. Давайте попрацюємо поки є день, бо надходить он ніч, де ніхто не зможе нічого робити і цим словам потрібно вірити, бо їх сказав Сам Господь.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS