Випускний-2017


11.06.2017

11 червня 2017 року в приміщені НВК «Соломон» в урочистій обстановці відкрилося свято випускників загальноосвітніх шкіл, що приїхали з трьох областей Буковинської конференції.

Під звуки мелодії випускники входять до зали, їхні обличчя схвильовані і разом з тим щасливі, адже перед ними відкриваються нові життєві горизонти: це вибір професії, навчання, нового місця проживання. Всі ці важливі питання потрібно вирішувати виключно, знаючи волю Божу. Зі словами привітання до всіх випускників та їхніх батьків звернулась директор НВК «Соломон» Гайсан Алла Омелянівна. Вона сердечно привітала всіх присутніх та побажала всім випускникам Божого керівництва у житті. Святковий настрій для всіх створював спів гурту «Небесні промінці», які в піснях підносили славу Богові та звертали погляд присутніх до неба. Духовні роздуми, подяки Богові, спів, гарний настрій учасників – все це зробило неповторним дане свято. Почесними гостями свята були представники з Адвентиського вищого навчального закладу, що розташований у м.Буча: Фелікс Понятовський та Людмила Штанько. Людмила Штанько запросила випускників поєднати свою життєву дорогу з цим Адвентиським навчальним закладом в Україні. Фелікс Понятовський звернувся до присутніх та розповів про переваги, які мають студенти, які навчаються в УАЦВО та на завершення проголосив молитву-благословення на життєву дорогу випускників. З особливими настановами також звернувся капелан НВК «Соломон» Гайсан Степан Давидович. Від імені адміністрації БК та відділу освіти всі випускники були нагороджені почесними дипломами Випускника 2017 року. Урочисту частину завершило феєричне дійство під керівництвом молодіжного лідера БК Тимко Ігора Вікторовича. В небо злетіли повітряні кольорові кульки з побажаннями у майбутнє. Святковий обід, конкурси та ігри, розваги – все надовго запам’ятається нашим випускникам. І, справді, яке це велике щастя і перевага бути учасником християнського випускного вечора.

Ми молимося, щоб наші діти, сьогоднішні випускники, зробили перший крок по дорозі життя, були вірні Богові та жили для Його слави. А також були благословенням для батьків та Церкви. Господи, почуй наші молитви!


Автор: Леся Гунько

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS