Духовне відродження


01.07.2017

Державну установу «Галицька виправна колонія (№ 128)» Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, що на Івано-Франківщині відвідали представники Церкви Адвентистів сьомого дня.

Для засуджених, які відбувають покарання в установі, було проведено концерт, за участі громадянина США українського походження Михайла Дем’яна та солістів громади Валя Кузьмін.

Такі зустрічі відбуваються не вперше і спрямовані насамперед, на моральне відродження засуджених через проповідування Слова Божого. Залучення засуджених до подібних заходів є важливою складовою в процесі їх ресоціалізації та реалізації програми диференційованого виховного впливу на засуджених «Духовне відродження». Управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції звертається до Церкви Адвентистів Сьомого Дня із заохоченням частіше відвідувати місця позбавлення волі і проводити духовні заходи з метою відродження та виправлення засуджених.


Автор: С. І. Іващак

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS