Слідопити Буковини зустрілися на зльоті в Чернівцях і шукали «скарб» у Хотинській фортеці


26.11.2013

Адвентистська громада «Чернівці-Центр» 8–10 листопада сяяла жовтими краватками учасників Буковинського зліту клубів слідопитів, який зібрав 118 юних вірян під гаслом «Господь — наш щит».

У п’ятницю під час відкриття зльоту учасники виконали слідопитський гімн під живі звуки духового оркестру із с. Мамаївців. Зі словами привітання до присутніх звернувся президент Буковинської конференції Церкви АСД (БК) Павло Кирилюк. Слідопити презентували діяльність клубів, виконували пісні, грали на дзвіночках. Родзинкою вечора стали пісні мовою жестів.

Наступного дня біля входу в церкву підлітки зустрічали гостей, вітали їх з днем Господнім та бажали миру Божого. На суботньому богослужінні звучали різноманітні музичні номери. Координатор служіння слідопитів Української уніонної конференції Петро Сироткін розповів про переваги та цілі цього служіння, а наостанок зробив заклик до посвячення в члени клубу, на який відгукнулося 27 дітей.

Ведучі Богдан Гаврілов та Ліля Рибак представляли клуби, а також надихали цікавими прикладами аудиторію. Слідопити обмінювались інформацією та досвідом благовістя, звітували про діяльність клубів, взяли участь у сіті-квесті, під час якого у центрі Чернівців дарували мешканцям міста книги «Дорога до Христа» та газети «Вічний Скарб».

Після обіду підлітки випробували свої знання у вікторині, яку проводив Василь Сидорук — директор клубу слідопитів м. Коломиї, а судді виявили команду, яка краще орієнтувалася в подіях останнього часу.

Після вікторини учасники зльоту включилися в активну дискусію на тему дружби. Її ведучий Ігор Тимко, керівник молодіжного служіння БК, зробив висновок, що найкращим другом для кожного слідопита є Ісус Христос. Віталій Гунько, секретар БК, надихав слідопитів особистими досвідами, а також привітав директорів клубів, вручивши свідоцтва про участь у зльоті.

Три дні провели в дружньому спілкуванні шість підліткових клубів з різних громад: «Гедеон» («Чернівці-Центр»), «Південний» («Чернівці-Південна»), «Лев» (с. Мамаївці), «Провідник» (м. Коломия), «Урім» (м. Івано-Франківськ), «Кифа» (м. Тернопіль), а також слідопитська молодь сіл Городенки (Івано-Франківська обл.) та Рингача (Чернівецька обл.).

Завершив програму заходу виїзд до Хотинської фортеці, де учасники, у тому числі майбутні слідопити адвентистських громад сіл Шилівців, Грозинців, Малинців, Рингача, Городенки взяли участь у спортивному орієнтуванні. Кожна команда отримала карту маршруту з позначками станцій, на яких потрібно було знайти скарб або продемонструвати навички укладки рюкзака, в’язання вузлів тощо. Після цього слідопити побували в центрі фортеці на екскурсії, під час якої в акустичному залі виконали гімн клубу. Слід зауважити, що проведенню спортивного орієнтування вже не вперше посприяв Вадим Бучковський.

Роз’їхалися учасники зльоту з радісним почуттям приналежності до молодіжного християнського братства, прагнучи благовістити та прославляти Господа.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS