Пройшов… і «залишився»


23.07.2017

«Говорю вам, що так само на небі радітимуть більш за одного грішника, що кається, аніж за дев’ятдесятьох і дев’ятьох праведників, що не потребують покаяння.»

Лк. 15:7.

 

Восьмого липня, на молодіжному таборі у с. Ржавинці, відбулося служіння хрещення. Новонавернених душ охрестилось шестеро, в тому числі і Дубчак Іван Григорович з громади с. Малинці. Про цього молодого хлопця хочеться розповісти окремо. В пошуках Правди Божої, він відвідував церкви різних релігійних напрямків, але так і не отримав відповідей на питання, що хвилювали його. Якось його товариш, який до речі ще не є членом Церкви АСД, запросив його відвідати молодіжний конгрес. Пройшов… і «залишився». Це вже потім були курси по вивченню Біблії «Вірую», з яких Іван довідався про все те, що так довго хвилювало його. Вивчення основних пунктів віровчення церкви АСД було для Івана завжди радісним відкриттям нових Істин. І ось 8-го липня – день хрещення. Радість нового народження.

23 липня у громаді с. Малинці в урочистій обстановці, відбулося прийняття у члени Церкви АСД. Привітання служителя, молоді, дітей… подарунки, квіти… сльози радості, а також слова подяки Івана, звернені до Господа і громади.

 

P.S.: Тут, у Церкві, де цей молодий хлопець віддав своє серце Господу, він зустрів свою кохану дівчину, з якою вирішив одружитися. В кінці серпня відбудеться весілля.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS