Екскурсія для призерів


17.09.2017

Привчай юнака до дороги його, і він, як постаріється, не уступиться з неї.

(Пр.22:6)

 

Що може бути кращим за дітей, які старанно вивчають Боже Слово. Протягом червня 2017 року, діти нашої конференції були учасниками вікторини по Євангелії від Луки та Перлинам (пам’ятні Біблійні вірші). Яка проходила в 5 районах нашої конференції.

Біля 400 дітей та Слідопитів приймали участь у цьому заході. Чудові знання, гарну пам'ять та веселий настрій продемонстрували усім наші діти.

Призерам були врученні сертифікати на знижки для поїздки на екскурсію в печери Млинки, що на Тернопільщині.

Цю поїздку було сплановано на вересень, так як в літній період наші діти та Слідопити були зайняті таборами, які проходили в нашій конференції.

17 вересня відбулася поїздка до печер та чудового водоспада Джуринського, 47 дітей зі всієї конференції, були учасниками цієї екскурсії.

Незабутні враження, чудове спілкування, радісні емоції залишаться ще надовго в пам’яті дітей. «Чому лише на один день?» - лунали запитання.

Дорогі брати та сестри підтримуйте ваших дітей у громадах. Адже це наші майбутні члени церкви, які далі понесуть прапор істини у містах та селах.

Ми дуже потребуємо вашої молитовної допомоги та підтримки. Щоденно моліться за служіння Дитячого, Слідопитського та Молодіжного відділів нашої конференції. А Господь усіх вас нехай рясно поблагословить.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS