Благодійний концерт


18.10.2017

Брошенные дети – сверточки, кулечки,

Вы – ничьи сыночки, впрочем, как и дочки.

Крохотные ручки, голубые веки…

Как же вы посмели, люди-человеки?

Брошенные дети – преданы заранее:

То ли на забвенье, то ли на закланье.

Всё, что им осталось: органы опеки….

Будьте милосердны, люди – человеки!

Не оставляйте сирот, посмотрите,

Как радует их ваша доброта,

Чужое детство на руки возьмите,

Не думая, что это сирота.

 

18 жовтня 2017року у приміщенні церкви АСД Чернівці-Центр відбувся благодійний концерт, на якому збирали кошти для благодійної акції дітям-інвалідам та дітям сиротам. На концерті взяли участь хори та колективи церкви АСД Буковинської конференції. Чудовий музичний дует братів Лупу з Глибокої (труба і саксофон) залунав з самого початку. Хор з церкви Чернівці-Жучка виконав два твори – «Ближе всё ближе Бог мой к Тебе» та «Христос людей всіх кличе», диригент Тарасюк В.С.. Благословення в молитві на всю програму концерту просив у Бога пастор центральної церкви Єрьоменко П.В. Чудові солісти Христина Гавриліца та Олесь Деркач, кожний по своєму закликали людей творити добро та допомогти сироті та інваліду. Тріо - Завадюк Анатолій, Богдан Лотоцький та Григорій Михайлюк – у співі наголосили, що чужого болю немає. Молодь з церкви Маленці під керівництвом Відражко Юліі співали пісню про те, що у «Бога немає сиріт». Чоловіча група (Кирилюк Валентин, Байлюк Анатолій, Гавриліца Ігор, Байдюк Ярослав, Кирилюк Назар, Опаєць Даниїл та Ткачук Ростислав) у співі підкреслили, що кожну добру справу потрібно виконувати з великою любов’ю. Хор у супроводі оркестру (диригент – Мельничук В.Ф.) виконав псалом «Ми славим, славим Тебе». Вокальна група «Апокаліпсіс» виконала 2 твори «Небес блакить» та «Бог есть любовь». Чудовий спів молодіжного колективу громад Чернівці 8+10 вніс свій чудовий музичний вклад, а жіноча вокальна група підкреслила, що для спасіння людини потрібно навчитися прощати. Чудова музика полонила серце. А класична мелодія у виконанні Тамари Когут на скрипці захопила увесь зал і в кінці лунали бурхливі аплодисменти. Програму вели Снігур Ганна, Воєвідко Олег, Литвинюк Уляна, Гунько Микола, та молодь з Маленців на чолі з керівником молоді Відражку Юлею. Проблему і мету концерту висвітлила Мельничук В.Ф. Було сказане наступне: В Україні нараховується 73 тис. 182 дітей-сиріт.

Діти-сироти, які змушені виростати в дитячих виховних установах (а таких біля 7тис. по Україні):

 • не мають можливості відчути родинне тепло,

 • не знають любові мами і батька.

Але вони кожен день мають хліб і до хліба, вони живуть під дахом, де є тепло і одяг. Вони не мають тих великих переваг в сім’ї, порівняно з дітьми-сиротами в сім’ях опікунів: все ж вони не самотні, але…

На превеликий жаль, ті діти-сироти, яких взяли хтось з родини, чи опікуни, в силу тих умов, в яких опинилася наша країна, досить часто не мають нормальної їжі, одягу, взуття. Ці дітки-сироти живуть в нашому місті, вони ходять у школу, вони – недалеко біля нас, біля кожної церкви в м.Чернівцях живуть такі діти. Вони задоволені тим, що їх забрали з дитячих виховних закладів, але занадто важка ноша для тих опікунів, які взяли оцих сиріток. Це і старенька бабуся, яка опікується онуком, або навіть двома. Або старенька тітка, навіть є старші чоловіки, на плечах яких – діти-сирітки.

Минулого року ми збирали кошти на дітей інвалідів.

 1. Батьки з літьми-інвалідами приходять зв 1,5 – 2 годині до акції.

 2. Вони прагнуть спілкування

 3. Якусь дитину несли, якусь вели і підтримували, а когось везли в інвалідному візку і, йшла дівчинка швидко ніжками, але коли мама зняла з неї куртку, то виявилось, що у дівчинки – лише одна ручка;

а хтось з діток не бачив… Батько приніс хлопчика і намагався поставити його на ніжки, і це ніяк не вдавалося. Врешті решт він посадив його на крісло.

Я хотіла це сфотографувати. Зробила декілька знімків і побачила німе запитання в очах багатьох: Ви фотографуєте нашу біль?

 • І якщо діти-сироти мають надію на те, що вони виростуть і сформують свою сім’ю, будуть працювати і будуть щасливі, то яка надія у дітей-інвалідів? – тільки на Бога і на життя в небесах, де все буде інакше.

 • І ще один момент: є діти-сироти при живих батьках

Ось одна така справжня історія. Хлопчка звали Ваня. Йому було 7 років. Він дуже любив свою маму Катю і тата Вадима, він їх любив і боявся. Батьки хлопчика завжди били його, але він не розумів: «Чому? В чому я винен?» ...

 • Одного разу у Вані заболіло серце.

 • Мама і тато нічого не робили для його одужання ..

 • Але він мріяв ночами. Знаєте про що? - Він дуже-дуже жадав, щоб його серце не боліло ... тому що він не хотів засмучувати цим маму і тата ... бо він їх дуже любив. Одного дня Ваня отримав двійку з укр. мови в школі. Він боявся йти додому ... маму б засмутив. Але в інше місце нікуди йти і він поплентався додому. Мама дізналася про двійку й почалося ... Вона схопила хлопчика за хворий пальчик і віджбурнула його на підлогу. Ваня вдарився ніжкою в табурет. Потім мама вдарила сина 2 рази по голові, а він нічого не міг вдіяти ... Після побиття Ваня лежав на підлозі і не міг встати. Пальчика НЕ ​​відчував і ніжку теж. Мама кудись пішла і залишила його ... він дістав з кишені сухарик і почав гризти тихо-тихо ... він боявся.

Мама підійшла і сказала:

-Стільки ростили тебе, дрянь, а ти нічого і робити не можеш, от нехай батько прийде, і він тобі додасть! Навіть не шкода!

Хлопчик встиг лише сказати:

- «Мамо, не треба! Я виправлюся », - і прийшов тато.

Дізнавшись «про двійку», він схопив сина за руку і почав трясти ... потім ударив по обличчю і ногах ... хлопчик впав і не пам'ятав нічого.

Прокинувся Ваня в лікарні, і побачив, що у нього немає пальчика зовсім ... він дивився у вікно, сумував і тихенько плакав.

- «Мама-мама, сердечко болить» ... Вона не звернула уваги ...

Він знову був у лікарні і батьки до нього не приходили взагалі ... хлопчику говорили, що вони прийдуть, але їх не було ... А він чекав і чекав ...

... Хлопчик Ваня помер через два дні від чергової травми ...

Коли його знайшли мертвим, він тримав у руках малюночок і записку, яку не дописав ... Зміст був такий: «Мамочко і Татко, вибачте, що я такий, що негарний і кульгавий. Вибачте, що ви не любили мене ... вибачте. Я не хотів засмучувати вас, я хотів тільки одного .... Обійняти тебе, мамочко ... поцілувати і сказати, що люблю тебе ... Татко... я хотів гратися з тобою ... ходити, гуляти і співати ... Я знаю, що винен ... Я вас дуже лю ...». Далі не було продовження ... серце хлопчика зупинилося ...

Таких дітей багато ______________ Не будьте настільки неуважні до своїх дітей! У їх маленькому сердечку, стільки любові, що вистачило б на весь світ ... Сьогодні на обліку в загальноосвітніх закладах м. Чернівці, де ми проводимо різноматні програми та уроки ЗСЖ, знаходяться:

 • 125 круглих сиріт,

 • і 368 дітей інвалідів,

  • з них 51 одна дитина навчається вдома,

 • Усього563 дитини. Це – дані за травень. Тепер їх більше.

Вони дуже потребують допомоги. Ми плануємо зробити для них тепле сімейне свято з подарунками як і для дітей і для тих, хто ними опікується. Ось така наша мета сьогодні. Це – наша мета. Скільки зможемо, стільки охопимо допомогою цих діточок.

Пр.3:27 Не стримуй добра потребуючому, коли в силі твоєї руки це вчинити… З подібними пропозиціями було звернення і від секретаря БК Церкви АСД Гунько В.М. , який своєю натхненною промовою надихнув присутніх на збір коштів саме для цієї категорії дітей. Після промови пастора Гунько В,М, - були зібрані кошти. Кошти рахувала комісія у такому складі: Лавренюк В.І. – скарбник БК, Мельничук О.Д., Ткачук В.І., Тимчук В.К., Горбатюк О.Ф. Далі бадьорим співом пісні «Радість свята» вокальна група «Сіон» піднесла присутніх майже на небеса. Після останньої величальної пісні «Господь! Ты – велик и славен!» у виконанні вокальної групи «Апокаліпсис» разом хором Центральної церкви у супроводі оркестру присутнім слухачам концерту в залі Центральної церкви скарбник БК Лавренюк В.І. оголосив, що на благодійну акцію для дітей-інвалідів та дітей сиріт зібрали 34000 грн. За ці кошти наступного тижня були закуплені продукти на 200 продуктових пакетів: рис, гречка, олія соняшникова, цукор, вівсяні пластівці, кукурудзяна мука, крупа манна, макаронні вироби та інше (усього 11 найменувань продуктів). Списки нужденних дітей-інвалідів та дітей-сиріт надає міське управління освіти – і в першій половині листопада буде надана допомога для цих дітей.

Якщо у кого є бажання допомогти гарними іграшками та чистим дитячим одягом – ви можете це принести у приміщення церкви АСД Чернівці-Центр до чергової.

 
Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS