Благодійна акція


26.10.2017

26 жовтня 2017 року у приміщенні церкви АСД Чернівці-Центр відбулася благодійна акція для дітей із багатодітних та кризових сімей.

На акції було роздано 140 продуктових пакетів для цих сімей, 190 пакетів з солодощами для дітей, та 210 пакетів з яблуками. А також розданий одяг б/в, отриманий від АДРА УУК та членів церкви Чернівці-Центр. Секретар БК Церкви АСД привітався з присутніми та розповів про мету цієї зустрічі – зробити людині добро. Також він у ході свого виступу звернув увагу на те, що ми живемо в особливий рік – рік 500 річчя реформації, і святкуючи цю дату, у Києві було спеціальне свято подяки.

Гарним співом радували присутніх подружжя Єрьоменко, які виконали 2 твори «Бачу Бога кожний день» та «Хай світить сонце у ваше віконце».

Радник міського голови Круглецька А.Д. зазначила, що міська рада виділила на цю допомогу 20000 грн., які керівник Благодійного фонду Мельничук В.Ф. виграла у конкурсі соціальних проектів. Уся допомога була на суму 35950 грн. У своєму виступі Мельничук В.Ф. сказала: «Сьогодні для нас – свято, так як Біблія каже, що «блаженіше давати, ніж брати». Ми раді Вас бачити у цьому залі і бажаємо Вам хоч трішечки радості та допомоги». Ігор Тимко провів декілька різних ігор з дітьми та запросив їх на зустріч у кафе «Шпинат». Потім головний спеціаліст міського управління освіти Застанкевич І.Л. подякувала за допомогу людям і зачитувала списки отримуючих цю допомогу. Матері з дітьми, і навіть деякі прийшли з батьком, підходили по черзі і отримували допомогу, щиро дякуючи. Дітям давали солодощі і яблука. Підходили люди, бідненько одягнуті, та щасливі, що мають можливість отримати цю допомогу. А потім йшли в столову, де був розкладений одяг б/в та взуття б/в, яке майже усе розібрали. Щира вдячність 5 місіонерам (вказати призвіще….), які активно допомагали до та в ході благодійної акції, а також братам і сестрам, які готували цю акцію, а саме: подружжя Солован Іван та Марія, Байдюк Елла, Ярослав, Настя; Ткачук Валентина та Ростік, Марчук Марія, Ткаченко Лариса.

Пр.3:27 Не стримуй добра потребуючому, коли в силі твоєї руки це вчинити… Слова подяки, сльози вдячності, посмішки – заради цього варто жертвувати та допомагати. Люди отримали продукти, солодощі, і не хотіли розходитись. Чудова атмосфера, лагідність, приємність панували в залі.

Слава Богу за все.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS