Виставк здоров’я для вчителів


20.11.2017

20 листопада 2017 р. Благодійний фонд "Сім’я і здоров’я" та волонтери з церкви Адвентистів Сьомого Дня провели у загальноосвітній школі № 11 м. Чернівці виставку здоров’я для вчителів даного навчального закладу.

На реєстрації програми, яку проводила Надія Жолобчук, було зареєстровано понад 30 вчителів, серед яких були директор школи, заступник директора по навчальній частині та заступник директора по виховній частині школи.

Потім голова благодійного фонду Мельничук Валентина привітала присутніх, розповіла про мету заходу та привела приклади з власного життя, як прості методи здорового способу життя допомагають відновити втрачене здоров’я. Потім учасники програми прослухали чудову лекцію про сердечні захворювання і як зберегти своє серце, щоби якнайдовше не хворіти, яку на високому професійному рівні провів Лавренюк Василь Іванович.

Потім учасники виставки здоров’я ознайомилися зі стендами, біля яких спеціальні інструктори ЗСЖ (Гунько Микола, Козак Павло, ) дали цінну і правильну інформацію про здоровий спосіб життя. Стендів є 8 - «Сонячне світло», «Свіже повітря», «Здорове харчування», «Чиста вода», «Фізичні вправи», «Відпочинок», «Стриманість та помірність» і «Довіра Богу». Якщо виконувати ці вісім принципів здорового способу життя, тоді навіть без ліків можливо поліпшити своє фізичне та духовне здоров'я.

Після цього учасники програми проходять наступні етапи:

  1. Вимірювання ваги.

  2. Вимірювання росту.

  3. Вимірювання артеріального тиску (Г Петрейко).

  4. Вимірювання вмісту жиру в організмі.

  5. Вимірювання рівня цукру (Ілько Віктор).

  6. Визначення біологічного віку (Колотило Дмитро).

Також на цю програму було запрошено медсестру Ткаченко Ларису, яка зробила всім бажаючим ЄКГ. А лікар-кардіолог Лариса Євгеніївна дала поради відносно здоров’я кожному учаснику програми.

Масаж педагогам робили: Гавалешко Любомир, Глушківська Ганна та Лучак Орися. Після масажу всі отримали позитивні емоції і полегшення в плечовій зоні. Після важкого робочого дня на виставці здоров’я було багато посмішок, гарний настрій і позитив. Викладачі, які спочатку спішили додому і бажали найскоріше пройти процедури, після лекції Василя Івановича вже не спішили додому, а спілкувалися з інструкторами виставки здоров’я і задавали їм багато запитань.

На наступний день ті, які не прийшли на цей захід, почувши як все пройшло, дуже жалкували та цікавились, коли буде наступний такий захід.

Багато похвальних емоцій та вражень отримали всі присутні: і самі організатори, і присутні вчителі.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS