25 років адвентиській реформації у Чорткові


25.10.2017

Для громади міста Чортків місяць жовтень був насичений подями. 22 жовтня в неділю відзначали ювілей 25 років заснування громади. Було багато гостей із сусідніх громад Тернопіль, Бучач, Борщів, Золотий Потік, представники конференції секретар Гунько Віталій Мірчевич та президент Завадюк Іван Степанович, пастори, які в минулому служили у громаді, а саме Кузьмич Олександр та Процюк Павло із дружинами, і також були приятелі. Особливо підбадьорюючий був візит у суботу 21 жовтня пастора Опаєць Ярослава із дружиною з яблучними подарунками з Чернівеччини, який також звершував у минулому служіння у Чорткові. Разом з ювілеєм відзначали і свято подяки за урожай. Служіння було насичене подячними прославляючими віршами, піснями, привітаннями служителів і духовними наставленнями керівників конференції. Згадали історію громади, як все розпочиналось і як швидко пройшли 25 років життя адвентистів у Чорткові. На сьогодні громада налічує 39 членів. 22 жовтня це історична адвентиська дата із далекого 1844року, коли очікували приходу Христа і пережили велике розчарування. Однак саме це і дало поштовх для подальших досліджень біблійних пророцтв і відкриття про існування небесного святилища і заключних судних подій в ньому згідно Дан.8:44.

Ювілей у Чорткові пройшов у теплій духовній атмосфері. В кінці служіння сестри пригостили солодощами. Було радісне спілкування з гостями та приятелями, служителями та керівниками. На завершення було оголошено запрошення на зустріч відзначення 500 років реформації в наступну неділю в музичній школі.

26 жовтня у центрі міста був встановлений намет з логотипом Р 500. Перехожі отримували газети «Вічний скарб», «Моя здорова сімя», журнали «Ознаки часу», буклети, уроки по вивченню Біблії. Також усі отримували запрошення на зустріч в музичній школі присвячену святкуванню 500 років реформації. Майже усе запропоноване люди з подякою розібрали. Як зазвичай було багато цікавих запитань. 29 жовтня в неділю о 14 год. В актовому залі музичної школи лунали духовні пісні. Розглянули тему про Мартена Лютера. Оскільки реформація потрібна і в питаннях здоровя була лекція на тему «Простудні захворювання». На зустрічі було 20 осіб, з яких 4 приятелі. На наступну неділю 5 листопада в музичній школі було продовжено освітлення тем реформації. Роздумували над темою «Другий прихід Христа і реформація». В другій частині розглянули тему по здоровому способу життя «Як підсилити імунітет?» Зазвичай була музична частина з 5 пісень. Було присутніх 21 особа і 5 приятелів. Слава Богу за чудові можливості проповіді Євангелія. « Які гарні на горах ноги благовісника, що звіщає про мир, що добро провіщає, що спасіння звіщає, що говорить Сіонові: Царює твій Бог!» Ісая 52:7Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS