Благодійна акція


18.10.2017

18 жовтня 2017року у приміщенні церкви АСД Чернівці-Центр відбувся благодійний концерт, на якому збирали кошти для благодійної акції дітям-інвалідам та дітям сиротам.

Сьогодні на обліку в загальноосвітніх закладах м. Чернівці, де ми проводимо різноманітні програми та уроки ЗСЖ, знаходяться біля 600 дітей – це інваліди і сироти, які потребують як матеріальної, так і духовної допомоги.

Наприкінці благодійного концерту скарбник БК Церкви АСД Лавренюк В.І. оголосив, що на благодійну акцію для дітей-інвалідів та дітей сиріт зібрали 34000 грн.

За ці кошти наступного тижня були закуплені продукти на 200 продуктових пакетів: рис, гречка, олія соняшникова, цукор, вівсяні пластівці, кукурудзяна мука, крупа манна, макаронні вироби, кукурудза в банках, майонез та інше (усього 11 найменувань продуктів). Також з міського департаменту праці та соцзахисту населення було надано на цю акцію 6000 грн., за які були закуплені солодощі для дітей: печиво, вафлі, шоколадні цукерки та інше.

Також родина Байдюк (батько Микола та син Анатолій) дали 20 коробок відбірних яблук для цих дітей сиріт та інвалідів.

Списки потребуючих дітей-інвалідів та дітей-сиріт завжди надає міське управління освіти – і 30 листопада була надана допомога для цих дітей.

Секретар БК Гунько В.М. привітав присутніх та пояснив мету цієї акції.

Заступник директора департаменту праці та соцзахисту Чернівецької міської ради Альона Євгеніївна Довга щиро дякувала членам Церкви та керівництву конференції за надану допомогу, враховуючи те, що на початку грудня наша країна саме відзначає День інваліда.

Ігор Тимко провів декілька різних ігор з дітьми, поздоровив іменинників з днем народження.

Павло Васильович Єременко співав такі пісні, від яких у людей в залі текли сльози. Ніхто нікуди не спішив, діти і їх батьки дуже уважно слухали і сприймали на великому позитиві те, що відбувалось в залі Духовного центру на Турецькій 10.

Потім пастор Лавренюк Василь Іванович прочитав лекцію по здоровому способу життя, звертаючи увагу на природні засоби лікування та на Божі поради як зберегти фізичне та духовне здоров’я у цей нелегкий для всіх час.

Валентина Мельничук розказала про проведення для дітей програми «Країна здоров’я», а для вчителів – «Виставка здоров’я». І наголосила, що якщо хто з батьків бажає бути учасником виставки здоров’я, то може записатись. І 45 чоловік підійшли то Лариси Ткаченко і записались на участь у виставці здоров’я, яку плануємо провести на якійсь ЕП у місті Чернівці.

Ткачук Валентина запропонувала порядок входу і виходу для отримання допомоги. Головний спеціаліст міського управління освіти Застанкевич І.Л. подякувала за допомогу церкві АСД і зачитувала списки отримуючих цю допомогу.

Присутні підходили по черзі і отримували допомогу, щиро дякуючи. Дітям давали солодощі і яблука. Не всі дітки могли іти, когось несли батьки або опікуни, когось підтримували за ручки, хтось з діток шкутильгав. Але все це було другорядне: очі дітей сяяли посмішкою, бо вони отримали подарунки, бо вони відчули що є такі люди – адвентисти, яким вони - ці діти-сироти і діти-інваліди – не байдужі.

Подружжя Солован – Іван та Марія – після отримання продуктової допомоги супроводжували людей в інший зал для отримання гуманітарного одягу.

Акція вже давно закінчилися, а люди все ще складали взятий одяг б/в, передивлялися продуктовий пакет, їли смачні яблука, і зовсім не спішили до дому. І не одна людина, з отримуючих допомогу, сказала: «Яку вас тут добре! Навіть не хочеться звідси йти». І ми запрошували їх приходити ще.

А лежачим дітям-інвалідам допомога була розвезена по домам, це здійснили Гунько В.М., Кривенчук В.Я. та Мельничук О.Д.

Велика подяка всім тим братам і сестрам, хто на благодійному концерті віддав своє серце і кошти оцим потребуючим в допомозі дітям-інвалідам і дітям-сиротам! Нехай Бог благословить вас і дасть набагато більше!Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS