Молоді люди з церкви адвентистів закликали жителів Коломиї бути добрими й оптимістичними


06.12.2013

Адвентистська молодь м. Коломиї та села Великої Кам’янки 24 листопада провела на головній вулиці містечка соціальну акцію під назвою «Задумайся на мить…». Метою цього мирного заходу було спонукати людей більше проявляти гарні риси характеру й оптимістично ставитись до життя.

Незважаючи на холодну погоду й дощ, після обіду близько двадцяти юнаків і дівчат зібрались на центральній площі. Спільними зусиллями молоді люди зробили трафарети, за допомогою яких малювали балончиком на асфальті різні словосполучення, а саме: «Більше читай», «Ти можеш досягти успіху», «Цінуй життя», «Не забувай друзів», «Поважай старших», «Турбуйся про інших», «Частіше посміхайся» та інші.

Жителі міста, проходячи повз написи, з приємним здивуванням і цікавістю читали їх і запитували, що тут відбувається, хто організатор і для чого це робиться. Пізніше молодь утворила живий коридор уздовж вулиці, тримаючи в руках таблички з фразами: «Люби людей», «Пий більше води», «Зателефонуй мамі», «Зроби комплімент», «Бережи рідних», «Ти не один», «Займайся спортом» та іншими. Під кінець акції учасники розклеїли листівки.

Соціальний захід був офіційним і проводився з дозволу міської ради, яка надала чотири особи з силового відомства для охорони й слідкування за порядком.

Такий флешмоб приніс користь не тільки мешканцям міста, а й самій молоді — вона отримала від нього задоволення, адже спільні дії для досягнення благої мети об’єднують і здружують.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS