Вихованці християнського дитячого садочка побували в гостях у бабусі та дідуся на Святі врожаю


06.12.2013

У дитячому садочку, організованому адвентистами в Чернівцях по вул. Руській 240, відбулося свято. 28 листопада дітки завітали в гості до дідуся й бабусі, що дякували Богу за чудовий урожай, який вони зібрали.

Діти з радістю відгадували загадки, які їм задавав дідусь. Від нього ж вони дізнались, що величезний гарбуз виріс із маленького зернятка, а бабуся розповіла про його корисні властивості та про те, що колись у давнину його використовували замість відра й навіть в ньому засолювали огірки.

Вихованці дитсадка показали свої уміння в різних конкурсах. Наприклад, у конкурсі «Хто сильніший» хлопчики вправно демонстрували свою силу в підніманні гарбуза, а дівчатка довели, що компот потрібно варити з фруктів, а не з овочів.

А ще дітки проявили свої театральні здібності в сценці «Корзина з овочами», де останні вирішили підняти повстання й утекти. Але потім зрозуміли, що вони створені для того, щоб приносити користь людям.
На святі лунали пісні не тільки в дитячому виконанні. Останню пісню заспівали дорослі, звичайно ж з допомогою своїх маленьких соловейків.

Іван Чернушка, керівник відділу освіти Буковинської конференції Церкви АСД, нагадав усім, що ми повинні дякувати Богу за все, що Він нам посилає кожного дня та звершив молитву благословення.
Діти отримали подарунки, а результатом спілкування став гарний настрій і приємні спогади.


Автор: Інна Горжу

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS