Діти з особливими потребами отримали подарунки від адвентистів


08.12.2013

У дев’ятій чернівецькій громаді адвентистів сьомого дня, що по вул. Коростишевського 6-а, 30 листопада відбулася благодійна акція для дітей з особливими потребами, яких до будинку молитви привели їхні батьки.

Цього суботнього дня 25 сімей зі своїми дітьми завітали до цієї зали, де їх із радістю зустрічали члени місцевої церкви.Присутні співали, молилися, слухали дитячу історію, а також виступ дітей та молоді, які прославляли Бога піснями, віршами, а також грою на дзвіночках і скрипці.

Пастор Ігор Тимко у своїх духовних роздумах, які ґрунтувались на 5 розділі Євангелії від Марка, переконував, що в християнина немає великих, малих чи нерозв’язних проблем, адже є Той, Хто завжди готовий допомогти. Після проповіді хор місцевої громади виконав псалом «Єдиному», а потім віряни звершили молитву.

У кінці богослужіння кожна запрошена сім’я отримала від членів церкви продуктові набори, пакети з ласощами, календарі на 2014 рік, газети «Вічний Скарб», «В спектре», закладинки з біблійними обітницями та духовні книги.

На цій зустрічі Олена Шова, директор спілки дітей-інвалідів, щиро подякувала громаді за теплий та гостинний прийом, а також передала подячний лист.


Автор: Ігор Тимко

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS