Будинок дитини в м. Надвірна


27.03.2018

27 березня пастор громад смт. Делятин та м. Надвірна Семенчук Василь Васильович разом із молоддю відвідали будинок дитини в місті Надвірна.

Цей заклад засновано 01. 07. 1980 року. Сьогодні у ньому працюють вихователі, логопеди, музичні керівники, медсестри та няні. Діти займаються на заняттях з розвитку мови, конструювання, малювання, розвитку рухів та інше. Кількість вихованців - 35 дітей.У 2014 році відкрито відділення для невиліковно хворих дітей з онкологічними та неврологічними захворюваннями. Дане відділення розраховано на 15 дітей.

Саме в цьому відділенні молодь мала можливість прославити Господа піснями та віршами, а пастор звернувся з проповіддю. Окрім самих дітей, були присутні їхні батьки та обслуговуючий персонал.

На прощання всім слухачам була подарована дитяча та доросла духовна література. Також, дітям були закуплені фрукти, а закладу - засоби для проведення ремонтних робіт.

Господь сказав : « Поправді кажу вам: що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, - те Мені ви вчинили» Матв. 25:40. Дякуємо Богові за можливість і бажання служити іншим.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS