Обдаровані


18.04.2018

Хваліть Господа … Юнаки та дівиці, старі разом із дітьми,нехай усі хвалять Господнє Ім'я, бо Його тільки Ймення звеличилось, величність Його на землі й небесах! Він рога народу Своєму підніс! Слава всім богобійним Його, дітям Ізраїлевим, народові, що до Нього близький! Алілуя! (Пс.148:7,12-14)

Слава Богу! З ініціативи Дитячого та Слідопитського відділів, відбулися на теренах Буковинської конференції, гарні дитячі служіння, під назвою «Субота Дитячої Творчості». Де мали змогу діти з трьох областей нашої конференції Чернівецької, Тернопільської та Франківської, прославити нашого люблячого Господа: в піснях, у віршах, в сценках, на музичних інструментах, в малюнку та в поробках, продемонструвати слідопитські уміння. Загалом у цих служіннях взяло участь близько 550 дітей, які приїхали в громади: Франківська, Тернополя, Малинців, Вижниці, Кадубівців, Садгори, щоб прославити нашого Небесного Творця.

За свою активну участь, усі діти отримали гарний подарунок, «Сертифікат на знижку» на літні зміни у таборі «Your Camp». Діти – це наше майбутнє, якщо ми підтримаємо їх, будемо оберігати, заохочувати до служіння в церкві. Я побачив у цих дітях, майбутніх пасторів, керівників хорів, майбутні музикальні, вокальні колективи, керівників відділів громад, місіонерів. Дуже приємно бачити та чути з дитячих вуст хвалу нашому Господу, і це підтвердять всі присутні члени церкви на цих благословенних служіннях. Окремо хочу подякувати за підготовку дітей, дитячим керівникам громад Буковинської конференції, директорам слідопитських клубів, які незважаючи на свою зайнятість знайшли час, щоб займатися з дітьми, проводити репетиції. Подякувати громадам, які приймали нас в цьому служінні, які частували нас смачними обідами. Хай Господь всіх рясно благословить. Моліться за дітей нашої конференції. Моліться за служіння дитячого відділу.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS