"Нове життя починається вчора"


08.04.2018

"Нове життя починається вчора" -під такою назвою у громаді села Клішківці з 30 березня по 7 квітня відбулася програма для молоді, яку провів пастор-євангеліст, позитивний та емоційний спікер Андрій Качалаба.

Програма розпочалася в п'ятницю 30 березня темою "Добре запам'ятай, щоб забути" (нове життя починається зі зміни думок). Кожного дня молодь і всі бажаючі мали змогу приходити на цікаві і змістовні зустрічі. Впродовж восьми вечорів Андрій захоплююче доносив присутнім актуальну інформацію про те, чого зараз так не вистачає: чистота серця і думок, чистота відносин, повага один до одного, справжня краса і справжня любов, життя - найдорожче, що є в людини. Він розповідав, як цього досягти. Часто розказував історії зі свого життя, що має великий вплив на молодь.

На програму приїжджали гості з усього району (100-150 відвідувачів). Вони співали, грали на музичних інструментах, брали активну участь у конкурсах, які проводили ведучі Олександр та Крістіна Яколюда. Приємною була дружня атмосфера серед присутніх. Цьому сприяла можливість теплого спілкування за фуршетом після духовної частини, який з задоволенням готували наші сестри. В кінці програми пастор-євангеліст зробив заклик змінити життя на краще разом з Богом. Вийшло багато молодих людей, які відчули цю потребу. Була звершена молитва. 

А в суботу, 7 квітня, відбулося урочисте служіння-хрещення. Заповіт з Богом уклав один чоловік, за якого раділо усе небо!

Завдяки програмі "Нове життя починається вчора" Андрія Качалаби, молодь нашого району взнала багато секретів щасливого життя в сім'ї та суспільстві. Ми вдячні  Богу за цю можливість!Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS