Вечір християнської авторської пісні та поезії відбувся у Чернівцях


13.12.2013

У центральній громаді адвентистів сьомого дня м. Чернівців 30 листопада відбувся вечір християнської авторської пісні та поезії, у якому взяли участь близько 50 виконавців. Організував захід відділ музичного служіння Буковинської конференції, який очолює Леся Гунько. Упродовж двох годин близько 350 слухачів насолоджувалися духовними піснями, мелодіями та віршами.Ведучі Олена Гунько та Ліля Рибак представляли виконавців творів, а також своїми влучними виступами налаштовували аудиторію на мажорний лад.

Павло Кирилюк, президент Буковинської конференції, поділився з присутніми роздумами, що ґрунтувалися на євангельській притчі про таланти, а також заохотив творчих людей до єдності з Господом. Як галузка приносить плід, перебуваючи на лозі, так і авторам Павло Іванович побажав бути з’єднаними з Богом, щоби приносити добрі творчі плоди.

Наприкінці всі учасники вечора вийшли на сцену, щоб разом із залом прославити Бога загальним співом пісні Павла Фестера «Неземна любов», а до музичного супроводу був запрошений сам автор.


Автор: Ігор Тимко

Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS