Учасники трьох підліткових клубів звітували про свою діяльність на зустрічі у м. Коломия


17.12.2013

Дружня зустріч трьох клубів слідопитів під назвою «Знайдена зірка» відбулася у суботу, 7 грудня, у першій адвентистській громаді. Місцевий клуб «Провідник» приймав учасників клубів «Урім» (м. Івано-Франківськ), «Діамант» (м. Бердичів), а також гостей з м. Городенки. Метою заходу було знайомство зі служінням слідопитів у різних містах України, залучення підлітків до цього руху, а також спілкування з друзями.

Присутні ділилися новими ідеями служіння людям і Богу. Клуб «Урім» презентував свою роботу, нові вміння, які здобуваються слідопитами. «Діамант», заснований на початку 2013 року, за цей короткий час провів багато цікавих акцій, його учасники також набули нових навичок. Аудиторія збагачувалась духовними настановами проповідників Юрія Ватамана, Василя Сидорука, Василя Дячка. Також важливою подією стало посвячення шести слідопитів — чотирьох з Коломиї і двох з Бердичева. Наступного дня гості ближче познайомились із містом, в якому проходила зустріч.

Клуб «Провідник» м. Коломиї був заснований у 2006 році. За цей час в ньому відбулось багато подій. Деякі підлітки виросли й залишили клуб, інші підросли й стали новими учасниками «Провідника».



Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS