Виставка здоров'я


21.03.2018

21 березня 2018 р. Благодійний фонд "Сім’я і здоров’я" та волонтери з Церкви Адвентистів Сьомого Дня м. Чернівці провели у приміщенні громади Чернівці-Центр виставку здоров’я для заступників директорів загальноосвітніх шкіл по виховній роботі. Були присутні 44 заступника директора та представник з міського управління освіти м. Чернівці.

Реєстрацію виставки здоров’я проводила Надія Жолобчук.

Це – повторна Виставка здоров’я для заступників директорів. Перший раз така програма була організована саме перед останнім з’їздом Буковинської конференції Церкви АСД у лютому 2017р. І прийти на повторну виставку попросили як і управління освіти, так і самі заступники, наголошуючи на тому, що такий захід корисний як для здоров’я фізичного, так і для здоров’я духовного.

Зустріч почалася з привітання усіх присутніх та коротких настанов Гуньком Віталієм Мірчевичем.

Далі були прочитані 2 лекції. Першу лекцію на високому рівні провів Лавренюк Василь Іванович, другу, не менш цікаву та насичену, провів Шешуряк Василь Васильович. Після кожної лекції було багато запитань з приводу правильного харчування, здоров’я, фізичного і нервового навантаження при роботі з учнями ЗОШ м. Чернівці. На цей раз були присутні 3 лікарі: лікар-кардіолог з лікарні у Садгорі Наталія Євгеніївна, лікар-невропатолог та психотерапевт з Донецька Євтушенко Ірина Степанівна та лікар-ендоскопіст Шешуряк Василь Васильович, до яких після прочитаних лекцій та заданих питань стояли черги для консультацій та обстежень. Також на цю програму було запрошено медсестру Ткаченко Ларису, яка зробила всім бажаючим ЄКГ.

Потім учасники Виставки здоров’я ознайомилися зі стендами, біля яких спеціальні інструктори ЗСЖ (Гунько Микола, Чорнокожа Іван) дали цінну і правильну інформацію про здоровий спосіб життя. Стендів є 8 - «Сонячне світло», «Свіже повітря», «Здорове харчування», «Чиста вода», «Фізичні вправи», «Відпочинок», «Стриманість та помірність» і «Довіра Богу». Якщо виконувати ці вісім принципів здорового способу життя, тоді навіть без ліків можливо поліпшити своє фізичне та духовне здоров'я.

Після цього учасники програми проходять наступні етапи:

  1. Вимірювання ваги.
  2. Вимірювання росту
  3. Вимірювання тиску
  4. Вимірювання вмісту жиру в організмі.
  5. Вимірювання рівня цукру
  6. Визначення біологічного віку

Вимірювання проводили: Лавренюк В.І., Жолобчук В.І., місіонери, біологічний вік визначав Загарійчук А.Г.

Масаж робили: Глушківська Ганна та Лавренюк Оксана. Після масажу всі отримали позитивні емоції і полегшення в шийно-воротниковій зоні.

Після важких робочих днів по школах присутні на Виставці здоров’я відчували себе, ніби побували у санаторію: було багато посмішок, гарний настрій і позитив.

Багато похвальних емоцій та вражень отримали всі присутні: і самі організатори, і присутні заступники директорів шкіл.

Потім були обговорені питання подальшого викладання уроків ЗОШ та проведення виставок здоров’я та країни здоров’я по графіку у школах міста Чернівці.

Саме те, що ці заступники директорів по вихованню дітей вже раз були на виставці здоров’я і побажали пройти ще раз, говорить про те, що такі заходи дійсно важливі, де можна подумати про своє здоров’я та почути Божі настанови, як правильно жити та харчуватися.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS