Молодіжний церковний хор співав у Тернополі для дітей з особливими потребами


17.12.2013

У тернопільській громаді адвентистів сьомого дня по вул. Чумацькій 29, яка розташована неподалік від славнозвісного тернопільського озера, у суботу 7 грудня відбулася соціальна акція для дітей-інвалідів.

До заходу долучилися місцеві тернопільські адвентисти, молодіжний хор з Чернівців під керівництвом Анжели Глібко й активістка соціальних та місіонерських заходів Оксана Бабій. На урочисте богослужіння запросили дітей-інвалідів зі своїми батьками. Під час програми слухачі насолоджувалися співом хору, виступом різних музичних колективів, декламацією віршів.

Молодь приготувала повчальні сценки з життя про важливість побудови правильних довірливих стосунків між батьками й дітьми. Талановиті молоді музиканти порадували професійною грою на фортепіано, скрипці та саксофоні.

«Ми вдячні адвентистській громаді й особисто пастору Івану Миколайовичу за годину відданої любові», — підсумувала захід заступник управління праці та соціального захисту Тернопільської міської ради Наталія Ніздрань.

Під кінець програми всі запрошені діти-інваліди та їхні батьки отримали подарунки, де крім традиційних великих пакунків з продуктами був календар на 2014 рік, газета «Вічний скарб», журнал «У спектрі», книги «Сила перемагати» та «Майже забутий день».

Пастор Іван Заверюха під час проповіді нагадав присутнім, що насправді все добро походить від Бога, і звершив молитву за присутніх.Cхідний ангел
Восточный Ангел
Книга року
За гранью

Телеканал Надія

Телеканал Надія
ANDROID APPS
IPHONE/IPAD APPS